Wpis z mikrobloga

@WinterLinn: E10 to nie E20. Jest krótka lista konkretnych silników w konkretnych autach które sobie nie poradzą z E10. Ja sam będę zastanaiwać się na przesiadkę na 98, ale ja i tak w 95-96% zużywam lpg i w 3-4% benzynę.
  • Odpowiedz
@Adamfabiarz: ja zatankowałem auto z gazem prawie do pełna benzyną jak teraz była ta promocja. wystarczy mi to do jesieni 24r :d do pełna nie lałem bo po ponad roku benzyna już ujowa by była. a do tego auta potrzeba około 40L benzyny na rok z danych z ostatnich 5 lat. to nie jest nawet cały zbiornik.
  • Odpowiedz
  • 0
@kexus512: no po prostu 3.0 meba ma #!$%@? w 98 i najlepiej jezdzi na 95. Sprawdzone przez siebie i fanatykow z grupki xd. Nawet w instrukcjach forda gdzieś jest napisane zeby 95 lać. Musialbym w kompie przekalibrowac na 98 zeby bylo jak należy
  • Odpowiedz
tak w 95-96% zużywam lpg i w 3-4% benzynę.


@Adamfabiarz: nie ma znaczenia, E10 jest szkodliwy dla przewodów paliwowych niedostosowanych do niego. Nawet jeżdżąc na lepszym paliwie benzyna i tak cały czas krąży po przewodach, bo pompa paliwa nie jest wyłączana. W twoim przypadku lanie 98 jest absurdalne, tym bardziej, że twój roczny piździk i tak jest dostosowany do E10 xD
  • Odpowiedz
  • 0
@kexus512: #!$%@? z wami wykopkami. Wy macie w swoim smutnym życiu coś więcej niż miałkie ego? Wyraźnie ci piszę, że ja, poprzedni właściciel oraz praktycznie każdy inny użytkownik tych samochodów mamy odczucia takie, że na 98 jezdzi gorzej. To jest już mój drugi taki sam samochód i jest dokładnie to samo jak wleję 98 czyli lapie jakiegoś lekkiego muła nawet jak pojedze dłużej żeby komputer się przestawił to się będziesz kłócił,
  • Odpowiedz