Wpis z mikrobloga

#hotelparadise
A ja myślę że nie ma co się denerwować na produkcję i ustawkę. Jeżeli tak jest i rzeczywiście wygra Roch z Kori to trudno. My się trochę powkurzamy, pogadamy i tyle. Oni cóż dostaną po 50 tys może gdzieś zainwestują, ale przychylności ludzi za to nie kupią, wizerunku nie zmienia. Może będą się pokazywać że się tym nie przejmują. Będą się śmiać. Nie wierze że w środku są spokojni. Poza tym mają rodziny, które też to oglądają i czytają opinie. Mojej mamie, babci byłoby bardzo przykro patrząc na takie zachowanie. Jeżeli razem albo z osobna wygrają program to chciałabym zobaczyć miny innych uczestników, tych których wykorzystali w tak perfidny sposób. Pewnie tłumaczenie żeby dobrze wypaść będzie takie, że to nie my byliśmy w programie i, że tam w środku jest zupełnie inaczej. Brat Rocha? Cóż takiego człowieka zostawię bez oceny, bo jak można zgodzić się na udział brata w programie wiedząc jaki ma charakter. Chyba, że go tak bardzo nie lubi i o to mu chodziło. Taka opinia będzie się za nimi ciągnęła latami. Jak wiemy w internecie nic nie ginie. Szkoda ludzi, ale cóż są dorośli i wiedzą co robią. Najfajniejsze osoby z hotelu to Łucja i Oliwka. Ja osobiście właśnie przestałam to oglądać. Nie interesuje mnie kto wygra.
  • 2
  • Odpowiedz