Wpis z mikrobloga

PLAN LAKTACYJNY WDROŻONY
Jak wiele osób może zauważyć po ostatniej aktywności użytkownika @Napalone_Okno, plan laktacyjny został już wdrożony. Pierwsze oznaki jego wdrożenia pojawiły się na moim profilu we wpisach pod tagiem #laktatormietka. Wiele osób zadawało sobie pytanie o co w nich chodzi, więc tłumaczę.

TAJEMNICA NOCY JAROCIŃSKIEJ
Wszyscy dobrze pamiętamy aferę z Gabrysią Orlenowską. Mietek, czyli @Napalone_Okno podobno dał sobie spokój już z tą niewiastą. Nie wierzyłem w to i osobiście pod przerdzewiałym zderzakiem Mietkoszrota umieściłem nadajnik CZI PI ES piątej generacji. Zbierałem informację o drogach przebytych Mietkoszrotem przez jakiś czas. Głównie to jeździł on po lasach i polach ale w końcu zauważyłem pewną regularność w odwiedzaniu znanego Orlenu na Jarocińskiej 1. Codziennie w poniedziałkową noc jechał tam i stał w nocy przez 3h na parkingu.

Postanowiłem przygotować na Mietka zasadzkę. Gdy zaparkował swój Mietkoszrot to uchylił okno by zapalić papierosa. Dokładnie tak jak chciałem. Wcześniej nażarłem się fasoli z jajkami więc bezczelnie podszedłem do uchylonej lekko szyby, opuściłem portki i zasadziłem mu soczystego bączura do środka. Pierdzałem ze 3 minuty przez tą szparę bo w Mietkoszrocie jest korbotronic a Mietek nie ma siły w łapie i po 3 minutach zamknął okno. Było za późno, stężenie gazów jajecznych skutecznie odebrało mu przytomność.

OPERACJA LAKTATOR
No więc korzystając z okazji założyłem Mietkowi pas cnoty, taki chastity cage sterowany zdalnie, że albo wibruje albo kopie go prądem w mikrusa. Do tego dostaje powiadomienie o tym gdy nasz Mieczysław się podnieci i mogę skutecznie działać. Na suty mu zamontowałem po jednym laktatorze, one również są zdalnie sterowane. Oczywiście sam nie mam często czasu nadzorować Mietka więc stworzyłem bota LACTABOT 1.0, który odbiera powiadomienia o erekcji a następnie wykonuje zaprogramowaną instrukcję. Swoje działania bot przesyła za pomocą mojego profilu na tag #laktatormietka i przykładowo pierwszy wpis brzmiał tak:

OGŁOSZENIE CYRKULACYJNE 07102023171312
UŻYTNIK @Napalone_Okno
POWÓD: EREKCJA PRONCIA W PASIE CNOTY
LAKTACJA ROZPOCZĘTA TRYB MOCNY

Pierwsza linia to tytuł oraz data, druga to wiadomo kto, trzecia to powód wywołania bota a czwarta to podjęte kroki. Bota udoskonalam i ostatnio dodałem mu funkcję kopania Mietka po jajach prądem z akumulatora, który skrzętnie ukryłem w jego dupie. Akumulator ładuje się indukcyjnie gdy Mietek posadzi dupsko w swoim Mietkoszrocie i dlatego mu się kontrola akumulatora świeci ciągle na tablicy rozdzielczej.

OGŁOSZENIE CYRKULACYJNE 23102023164053
UŻYTNIK @Napalone_Okno
POWÓD: NABRZMIAŁE SUTY POD LAKTATOREM
LAKTACJA ROZPOCZĘTA TRYB MOCNY

ADDITIONAL CHASTITY ELECTRO PULSES +++--

Tak brzmiał najnowszy komunikat i gdy go zobaczyłem to niesamowicie się ucieszyłem. Wszystko działa jak należy, Mietek aka @Napalone_Okno dalej szuka pracy ale zauważyć można też zmianę w jego diecie. Wiele osób pytało mnie jak zamierzam Mietka zmusić do jedzenia dużej ilości jajek? Otóż nie bez powodu użyłem PIERDA JAJECZNEGO. W jego mózgu powoli coś się przestawia i drugi dzień z rzędu #!$%@? jajka na miękko. Może to przez laktator?

Niedługo zbiorniczki laktatora się zapełnią i znowu będę musiał pierdnąć mu w twarz by zebrać swoje zbiory mleka. Z nich zrobię ser a następnie schowam do lodówki Mietka i on sobie z nim zrobi tosty. Tak mi dopomóż bóg.

#przegryw #mietekpracuje #laktatormietka #orlen
HuopWsiowy - PLAN LAKTACYJNY WDROŻONY
Jak wiele osób może zauważyć po ostatniej aktyw...

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • 0
A i jak myślicie czemu Mietek nic nie zauważył to ja sam się dziwie. Ale jak pierwszy raz odpaliłem laktator to napisał posta, że ma skurcze jakieś i chyba to zawał.
  • Odpowiedz