Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, po 2 dniach chodzenia po DlaSpania, PanMaterac i Galerii Domar wybraliśmy z różową taki materac:

https://www.panmaterac.pl/materace-piankowe/1118-50276-materac-tempo-pan-materac-piankowy-5901595012384.html#/28-rozmiar-160x200/840-pokrowce_pan_materac-vertical

Pytanie czy to jest najlepsza z opcji w tym budżecie? Albo przynajmniej czy nie przepłacamy?

Może @Milano coś podpowie?

Nasze wagi to 87 i 65 kg, tryby pracy siedzące, różowa śpi raczej na brzuchu, ja plecy/czasem bok.

#materac #materace #sypialnia #lozko
  • 13
@hadrian3 Oj to nie jest taka prosta sprawa. Po pierwsze nie ma sensu kupować w ciemno, czyli bez wcześniejszego położenia się na kilku tego samego rodzaju. Jeżeli jeden dla dwóch to najlepsze te z dużą elastycznością punktową (wysokoelastyczne bądź termoelastyczne). Jeśli sprężynowe to tylko multikieszeniowe a najlepiej hybrydowe. Temat rzeka, Hilding ma dość szeroką ofertę - można trafić dobrze ale też i nie. Handluję dla kilku polskich producentów i nasze materace nie
@FrenchPolice: w sensie mam się targować na miejcu? po czym poznać że materac jest ok? Mamy się razem położyć i jak mocno ma się zapadać? Ważymy około 70-75 kg każdy i nie wiem jaka twardość ma być, nieraz piszą h2 nieraz h3 do tej wagi. Jakie materace byś polecał przetestować? Szukam dobrego materaca, ale nie żeby płacić za firmę i jakieś wodotryski
@hadrian3 Zawsze możesz zapytać o możliwy rabat albo skorzystać z promocji w danym czasie, np. pod koniec listopada jest black week. Najlepszy materac to ten, który paradoksalnie najmniej przeszkadza w leżeniu :) nie za twardy, nie za miękki. Jeśli dla dwóch - bezsprężynowy. Skale H to sobie każdy producent już teraz sam przypisuje do swoich produktów, ale i tak teraz te nowoczesne materace to głównie pianki aktywne, które mają zawsze podpierać, bez