Wpis z mikrobloga

@dizel81: Gapa chcial poleciec click baitem a polecial po Tharongu. Pytanie tylko czy przypadek czy celowe zagranie ? Czy chcial powiedziec przez to ze Tharongu jest teraz utrzymanka Yankees ? Czy moze to on daje jej hajsiwko na utrzymanie ?
Duzo pytan ale fakt ze przez lata te dwa bezrobotne luje byly na czyims utrzymaniu.
  • Odpowiedz
  • 13
@Nightshift_: chciał chyba zabłysnąć że on taki pracownik jutuby przed Grażynkami, a Tharong siedzi i nic nie robi.
Dziwne tylko że jak z nim była to mu to nie przeszkadzało.
Zresztą widać już tu manipulację dzieckiem bo to co Dżunku powiedziała to on sobie już sam najważniejsze dopowiedział na głos.
  • Odpowiedz
@dizel81:
Już nastawia horom curke,przeciw madce co za psychoza,msciwy #!$%@? że tak powiem,boli go że ma lepiej .
Teraz ja niszczy każdym możliwym sposobem,powinna urwa już siedzieć bo będzie jeszcze gorzej,
Możliwe że nawet porwie dziecko i wyjedzie pełno takich psychopatów,trzeba to zgłosic,powinni mu zabrać prawa rodzicielskie
Nie płaci alimentów nie pierwszy raz,tym bardziej nie jest w papierach jako ojciec,wykopać patola z internetu.
Bardzo zły przekaz jak nie wychowywać dzieci.
  • Odpowiedz
@Nightshift_: Z tym utrzymywaniem przez AMERYKANINA to byłbym ostrożony, możliwe że nie ma wcale żadnego AMERYKANINA a po prostu koło twarożka zakręcił się obrotny Kmer ale jakby to wyglądało jeżeli Tuareg zostałby odbity przez zwykłego Kmera a tak mamy postać z U.S.A czyli najbardziej wpływowego kraju na świecie i ta postać z U.S.A zdeklasowała (o włos) biednego klapka bo poprzeczka została zawieszona wysoko o tylko amerykanin lub szwajcar byłby wstanie "ukraść"
  • Odpowiedz
@darki: no z tego co widac po jej Fejsie to kreci sie w takim towarzystwie amerykanskim. I tez mozesz miec racje ze yankes zostal wymyslony zeby Gapowaty nie wygladal na takiego przegrywa jakim jest. Ich relacje bardzo mnie nie obchodza ale interesuje mnie cala otoczka takiego zycia w klamstwie, falszywej rzeczywistosci, niespelnionych oczekiwan i takiego wiecznego udawania szczesliwej rodziny. I procesy jakie musialy tam zachodzic ze wegetowali ze soba w tak
  • Odpowiedz