Wpis z mikrobloga

@Gorkel: realmy są łączone, więc o ile nie planujesz mythic raidów to możesz na byle jakim stworzyć postać. Ale jeśli tak bardzo zależy ci na polakach to tylko Burning Legion.
  • 0
@Levandyr: Nie zależy mi aż tak na nich ale samemu to nudy takie są na początku, questy na jedno kopyto zrobione- idź tam, zabij x mobów, przynieś to, pogadaj z tym XD
@Gorkel: ale nie musisz grać samemu, na luzie możesz sobie pograć z tym ziomkiem z Burning Legionu mając postać na Doomhammerze, albo z losowym typkiem z każdego innego serwera, jedynie czego nie możesz robić to mythic raidować (czego na 90% nie będziesz robił). Jeśli nikogo nie spotykasz w świecie to mam dla ciebie złą wiadomość, w WOWa już tak dużo osób nie gra (ale w głównych miastach nadal jest sporo osób,
@Gorkel horda to pewnie Burning Legion, ale normalnie możesz grać cross serwer, ja ogólnie bym polecał serv co ma populację medium. Na początku dragonflighta grając na Boulderfist nie mogłem tradować oraz dołączyć do gildii na BLu, ale chyba to się zmieniło, pewien nie jestem. Ale normalnie raidowalismy/dungeony, podczas można było się wymieniać dropem
Rzeczy typu mounty/zabawki/pety/heirloomy są na konto więc będziesz miał je na nowych postaciach nawet na innych serwerach
Jak masz