Wpis z mikrobloga

Tego roku dla Was coś ciekawego i jeżeli tym razem zastanawialiście się, czy jechać na Audio Video Show to macie ku temu idealny pretekst.

https://audioshow.pl/


Rozdajemy 10 wejściówek jednodniowych na tegoroczną wystawę.


Jest jedno wymaganie do spełnienia. (trzeba posiadać konto na naszym forum )

https://www.audiostereo.pl/

Odpowiadacie na jedno pytanie a my wybieramy 10 osób, które wygrywają i otrzymują w zamian wejściówkę.



Pytanie:

"Opisz swoje wspomnienie związane z Audio Video Show lub jeśli nie byłeś, to napisz, dlaczego chciałbyś być w tym roku. "



Czas macie do środy 25.10.2023


Dodatkowo jak co roku mamy pokój odsłuchowy nr 410 IV piętro w Hotelu Radisson Blu Sobieski (plac Artura Zawiszy 1, Warszawa)

Z tego miejsca zapraszamy każdego chętnego na odwiedziny i chwilkę rozmowy o audio.
image.png

#audio #video #audiovoodoo #technologia #technika #ciekawostki
powsinogaszszlaja - Tego roku dla Was coś ciekawego i jeżeli tym razem zastanawialiśc...

źródło: Audio Video

Pobierz
  • 17
@powsinogaszszlaja: Ale to u was promują szczanie do butelek i używanie ich jako ground boxa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dobra, bo mi się dwa razy was jechać nie chce. Raz: nie róbcie sobie zasięgów na mojej mordzie, jakkolwiek szpetna by nie była.
Pisząc teksty typu „Masz wreszcie okazję zobaczyć, jak wygląda dobry sprzęt audio.” potwierdzasz tylko, że gówno o mnie wiesz, a tę wiedzę bierzesz z głupich
Roszp - @powsinogaszszlaja: Ale to u was promują szczanie do butelek i używanie ich j...

źródło: Zrzut ekranu 2023-10-22 o 19.13.13

Pobierz
@Roszp: Robisz za gwiazdę i autorytet na wykopie, ale coraz bardziej się błaźnisz. Ci, którzy mają pojęcie o elektronice i audio, dławią się śmiechem, czytając twoje wypociny i słuchając bredni. Rób tak dalej.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@powsinogaszszlaja: Ty myślisz, że mi zależy na zdaniu ludzi, którzy kleją kabelki zasilające w garażu i piszą sobie wzajemnie recenzje? To właśnie tacy ludzie robią z siebie pajaców. Później macie do mnie pretensje?
Myślisz, że mam problem z tym, żeby uzyskać rzetelną wiedzę w temacie? Ja się konsultuję z poważnymi ludźmi – akademikami, konstruktorami, którzy po cichu kisną ze wciskanych wam kabelków, czy osobami, które produkują te płyty, na których potem
Ja się konsultuję z poważnymi ludźmi – akademikami,


@Roszp: Te dowcipy zachowaj dla podobnych do ciebie ignorantów, na pierwszego kwietnia. Wracaj na czarną.( ͡° ͜ʖ ͡°) na której wisisz.
Pajacem byłeś i pajacem umrzesz.( ͡° ͜ʖ ͡°)