Wpis z mikrobloga

@Bezi77 jako prezes, podsumowanie:

-> zmarnował potencjał Don Kasjo
-> zmarnował potencjał Murańskiego
-> przez 2 lata nie jest w stanie znaleźć dobrego prowadzącego do programów
-> swoją porażką po niesprzedanej gali obciążył pracowników
-> w ogóle nie wykorzystał więzi emocjonalnej między nim a wykopkami, zero promocji, konkursów, np. rozdawania PPV za OCety (koszt zerowy, bo wykopek i tak na strimie obejrzy, a mógłby taki OCet trafić dalej itp.)
-> nie potrafi doprowadzić do walk marzeń (Najman-Muran, Kapela-Międlar)
-> dał uciec rodzinie Magicali do konkurencji, bo żydził 200zł z PPV
-> przepłaca na zawodników którzy nikogo nie obchodzą i nic nie wnoszą
-> po tym jak prawie bankrutowali przy organizacji prime 5 przejadł zyski i zrobił najgorszą galę po kosztach nr 6 licząc na farta
-> zatrudnił Erko Juna który ani nie poddymi bo nie gada po polsku ani nie pokaże sportowo bo to zwykły steryd z instagrama xD ekspansja na rynek chorwacki czy co bezi?

dopisujcie kolejne

#famemma
  • 6
@mwss: ja tego np nie widziałem. a oni mogli równie dobrze zrobić akcję promocyjną 500 ppv na wykop i ch00y, to masz x40zl 20k pln w ppv, z czego powiedzmy 30% odbiorcow by kupilo to masz 6k inwestycji a głośno o tym wszędzie
@filixcastellano: zapomniales jak na f2f prime podpielo sie pod rzekome wejscie Niewolskiego gdy bedzie 45tys osob na transmisji. Jesli chodzi o mnie to to zdecydowalo ze nie kupilem tege ppv. Gdzies tam jakieś strimki probowalem obejrzec,ale nawet i za darmo bylo na to jednak szkoda zachodu. Ta akcja z Niewolskim byla tak durna ze w glowie sie nie miesci.