Wpis z mikrobloga

Szalony reporter wraz z Kasią z fansportu w najnowszym filmie informują że wyniki sprzedażowe #primemma były fatalne oraz że rozdawali za darmo bilety na gale. Wcale mnie to nie dziwi. Jak Magical z Ciosem zrobił rekord sprzedażowy na poprzedniej gali to mu nie zapłacili i powiedzieli że sprzedał kilka sztuk PPV przy milionowych zasiegach na TT XD
#famemma #danielmagical
  • 10
@raszko754: @filixcastellano @kuflowemocne69 @begensky
Trochę naciągacie.
Poza @Bezi77 tam jest jeszcze kilka osób, w krs widnieje szuba i jeszcze jeden, do tego Jóźwiak i cos tam pewnie ma do powiedzenia Kasjo, więc tutaj już mamy 6 osób. Do tego mogą mieć kogoś jak Lipski i mityczny Andrzej w fame.
Więc to nie jest, że bezi robi speedrun, bezi #!$%@? 20k, on wymyślił Niewolskiego.
Według oficjalnego stanowiska zszedł po ważeniu i nie
@Bezi77 a Ztrolowany chyba też przejęty przez Clout?

Tak wgl, to nie podoba mi się to że na siłę kopiowaliscie fame. Każdy format poza detalami był podobny. Może warto zrobić coś innego, rzucał Pan na IG #gra sz... Może warto zrobić format w którym pary robią normalny f2f grając jednocześnie w coś, w szachy albo jak będzie Rataj to warcaby.

Generalnie, wygląda to tak ze chyba dopiero teraz zachowujecie się jakbyście jakaś
Pasy są w planach i nawet właśnie dla Ambro. Diss chyba właśnie z Fame podpisany. 2vs2 na pewno będzie kontynuowane. ZTROLOWANY ma kontrakt z Nami ciągle. Jewtuszko vs Kornik fajne ale nie wiem czy mega ppv przyciągnie.