Wpis z mikrobloga

Żyjemy w czasach, gdzie ku%$#stwo staje się czymś normalnym i pożądanym przez społeczeństwo. W historii świata jeszcze nie było takiej sytuacji, gdzie degeneracja była tak silnie promowana za pomocą mass mediów i pompowane były w to tak potężne pieniądze. W ciągu 10-15 lat normy tak się przesunęły, że prawdziwi, normalni ludzie nie potrafią się odnaleźć w obecnej rzeczywistości i popadają w nałogi oraz depresję.

Ateizm jest dość nowym i powszechnym zjawiskiem, wielokrotnie promowanym przez najróżniejsze ustroje, czy to przez ustroje quasi-demokratyczne, czy to przez totalitaryzmy. Obecnie, tradycyjny ateizm na naszych oczach przeobraża się w satanizm ateistyczny, który ma za zadanie zdegenerowanie społeczeństwa i odciągnięcie ludzi od Prawdy, jaką jest Bóg.

Tu już nawet nie chodzi o łatwiejszą kontrolę nad ludźmi i większą władzę. Tu chodzi o ludzkie dusze. Skrajny hedonizm w połączeniu z błędnym przekonaniem, że jest się bezkarnym tworzy całą masę ludzkiego cierpienia. Twórca systemu magiczno-filozoficznego pod nazwą Thelema - Aleister Crowley - zbudował podwaliny pod Wielkie Kłamstwo, którym obecnie karmione są miliardy ludzi.

Nie twierdzę, że wszyscy ludzie nagle powinni się nawrócić i stać teistami, codziennie chodzić do kościoła i dawać rulony banknotów na tacę, bo to nie o to chodzi. Każdy człowiek, bez względu na to, jakiego jest wyznania, prowadzi wewnętrzną walkę duchową i każdy człowiek powinien żyć zgodnie z pewnymi zasadami moralności, które ludzkość otrzymała od Boga i wypracowała na podstawie doświadczeń wielu pokoleń.

Wielu ludzi uznało, że Bóg nie istnieje tylko dlatego, że nie lubi ingerować, a świat którzy stworzył jest pełen brudu i niesprawiedliwości. To prawda, świat nie jest idealnym miejscem, zwłaszcza w obecnych czasach. Holocaust, rasizm, wojny, choroby i przemoc towarzyszą ludzkości niemal od zawsze i to nie jest najmniejszy powód do tego, aby samemu stać się próżnym i w rezultacie złym.


#satanizm #okultyzm #nocnazmiana
_gabriel - Żyjemy w czasach, gdzie ku%$#stwo staje się czymś normalnym i pożądanym pr...
  • 77
@Duszqable
Ale "satanizm ateistgczny nie związany z czcią jakiegokolwiek bóstwa, tylko powiązany z kultem między innymi władzy, zmysłowości, sił natury."
Rozmawiałem kiedyś z gościem nad Wisłą co się uważał za sataniste.
tl;dr nastawia się na czerpanie przyjemności ze świata bez krzywdy dla drugiego człowieka
W historii świata jeszcze nie było takiej sytuacji, gdzie degeneracja była tak silnie promowana za pomocą mass mediów i pompowane były w to tak potężne pieniądze. W ciągu 10-15 lat normy tak się przesunęły,


@_gabriel: aleś popłynął. Ciekawe co miałby powiedzieć Niemiec który żył w III Rzeszy albo Rosjanin podczas rewolucji bolszewickiej. Albo Chińczyk podczas rewolucji kulturowej.

I o ile jeszcze można by dyskutować o degeneracji, zwłaszcza jeżeli uważasz za jej
@_gabriel:

Wielu ludzi uznało, że Bóg nie istnieje tylko dlatego, że nie lubi ingerować, a świat którzy stworzył jest pełen brudu i niesprawiedliwości


Nie, dlatego, ze każda religia jest wewnętrznie sprzeczna.
Każda religia prowadzi do wojen i zła, choć obie strony myślą o sobie jako o tych, którzy mają rację i czynią dobro.
Nie ma nic gorszego niż religie na tym świecie.
To jest narzędzie do manipulowania masami od zawsze. Religia
@abeborak:

Też sie kiedyś zainteresowałem satanizmem, byłem ciekaw jakimi doktrynami kierują się te grupy, jak każda religia. To takie moje hobby trochę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wielkim zdziwieniem było, że satanizm nie polega na wielbieniu szatana jak twierdzą katolicy tylko stawia w centrum człowieka, stawia na rozwój i spełnienie.
Nie palą tam kotów, nie czynią zła. Właściwie to jest bardziej ideologia niż religia.
Jak byłem młodszy, kiedy
@proteinov

Czyli wcześniej o to chodziło? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Na przestrzeni dziejów jest to aż nadto widoczne i nie można tego ignorować.

@vorio

Ma to sens ziom, takie cierpienie to ja lubie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Każda skrajność jest zła. Skrajne dążenie do przyjemności prowadzi do nadużywania psychostymulantów, słodyczy, oraz innych uzależnień.

@BreathDeath

moralność nie ma nic wspólnego z katolickim bogiem.


co xd