Wpis z mikrobloga

  • 0
@michalek1313 archiwalna oferta Orange Yes (w tym roku był transfer do Orange Free, jednak cena 25zl i warunki zostały zachowane) + "więcej czasu na internet" za 30zl rocznie + na wszelki wypadek przedłużenie ważności konta (do internetu zupełnie opcjonalne) również za 30zl. Bonus zebrany po wyrażeniu zgody na marketing (200GB) oraz doładowując po 5zl konto do salda w wysokości 50zl (opłata na 2 miesiące).
  • Odpowiedz
@MrPawlo112: Tak, ja mam już ponad 2TB internet co miesiąc w orange (5G) i ciągle rośnie ( _). Jeśli chodzi o tel na kartę, a nie abonament to nie wiem czy jest lepsza oferta. W orange flex (tez na kartę) chyba jest bez limitu jeśli dobrze pamiętam.. nawet nie ma takiej oferty na abonament - na szybko zerknąłem i w tmobile masz nielimitowany internet łaskawie za 70 zł
  • Odpowiedz
  • 0
@MrPawlo112 najgorsze jest to że #orange mocno się pogorszyło tam gdzie pracuje (na infolinii sami przyznają że mają awarie sieć jest przeciazona w tym miejscu - dw centralny warszawa) ale mają to w dupie - "sieć mobilna nie zapewnia takich samych wyników w każdym miejscu" a często mam np DL 1.84Mbps UL 3.22Mbps. Jeśli przez te 4msce nic się nie poprawi (rozstrzygnięta aukcja 5g) zmieniam sieć.
  • Odpowiedz
@MrPawlo112: i co z tego? Poza dużymi miastami Orange ma tragiczny zasięg i stabilność połączenia. W ciągu dnia nawet na odtworzenie filmu w jakości 360p muszę czekać minutę. Mogą dawać i 2TB danych za darmo ale z taką infrastrukturą jaką posiadają to nigdy nie zużyjesz tego transferu na prowincji.
  • Odpowiedz