Wpis z mikrobloga

Wydaje mi się czy ostatnio (czytaj: ostatnie pare miesięcy) ciężko cokolwiek sprzedać na #olx ? Wystawiam w dobrej cenie vs reszta, wykupuję promowanie, dodaję w ciul zdjęć dobrej jakości, tytuł i opis bez clickbaitu... a mimo to albo nie mam pół wiadomości, albo 99% to propozycje z dupy (biorę za połowę ceny i jestem na wczoraj).

Tymczasem Gracjany i Janusze z wąchocka dolnego handlują chamskimi podróbkami Apple czy tam markowych ubrań to się ludzie pozabijać chcą xD Na #allegro lokalnie idzie o niebo lepiej ale no nie wszystko chcę czy mam czas wysyłać.

#sprzedaz #przemyslenia
  • 1
@L3gion: bo OLX to siedlisko właśnie takich niespełnionych bazarowych przekupek, które będą się wykłócać o zniżkę 1 zł za gówno kosztujące 5 zł. Po przeprowadzce chciałem opchnąć kilka rzeczy, najpierw wystawiłem filiżanki za darmo, to przyszedł do bloku jakiś śmierdzący i chyba lekko upośledzony menel, zapakowałem mu te rzeczy i kazałem #!$%@?ć. Potem żeby nie przyciągać patologii wystawiałem już za jakąś choćby symboliczną kwotę, to dostawałem jakieś propozycje wymiany, próby utargu