Wpis z mikrobloga

#wybory #polityka Rzadko wypowiadam się w temacie polityki, bo jestem osobą raczej apolityczna i tego tematu staram się unikać jak ognia.. Ale mam do Was pytanie, czy nie czujecie jakiegoś niepokoju po tych wyborach jeśli chodzi o Polske? W mijającym już tygodniu padło wiele słów ze strony dzisiejszej opozycji, które mogą skłonić do myślenia. Mowie tu o osłabianiu polskiej armii, wprowadzeniu imigrantow czy choćby likwidacje transferow spolecznych.. Nie macie wrażenia, ze zbliżają się dla Nas ciężkie czasy?
  • 15
  • Odpowiedz
@Balonowy21: Dla pana Mateckiego i Mejzy mogą nastać ciężkie czasy. Immunitety mogą stracić a Ziobro już nie będzie mógł umorzyć ( ͡ ͜ʖ ͡) No i płatne pisowskie trole też mogą stracić zatrudnienie. Ja tam widzę same plusy.
  • Odpowiedz
  • 0
@fashq: Nie ma szans, żeby totalna opozycja, a przyszła koalicja chaosu mogła uchylić immunitet. Jeżeli chodzi o Pana Dariusza Mateckiego to już zapowiedział, że będzie bacznie patrzył na ręce przyszłej władzy.. :)
  • Odpowiedz
Nie macie wrażenia, ze zbliżają się dla Nas ciężkie czasy?


@Balonowy21: Nie. PiS przegrał, więc z czasem będzie tylko co raz lepiej. Jeszcze ich rozliczyć i zdelegalizować i każdy polski patriota będzie w końcu mógł spać spokojnie, pełen nadziei na lepsze jutro.
  • Odpowiedz