Wpis z mikrobloga

Łucja kilka razy była pytana o reakcje uczestników nt nepotyzmu Rocha, zawsze odpowiadała, że nie wiedzieli, ale nigdy nie odniosła się jak zareagowali. Dziwi mnie to, możliwe że mają zakaz od produkcji, bo Roch stanął na ścieżce (hipotetycznie) i to byłoby #!$%@? nieuczciwe wobec nich, więc produkcja lub prawnicy Rocha zamknęła im usta..

#hotelparadise
  • 7
  • Odpowiedz
@cirilla1989: Dla mnie to już będzie odrażające jak on się w ogóle pojawi w finale. Widać, że on w tym programie kompletnie się nie stara tylko siedzi, szarogęsi się i jeszcze sapie jak konkurencje nie są stricte pod niego... Dla wszystkich oczywiste jest, że nic mu nie grozi i w żadnym momencie nie groziło bo ma plecy... jeśli taki człowiek dojdzie do finały to canceluje player'a ( ͠°
  • Odpowiedz
@cirilla1989: W finale zostaną oblech Krzyś z miłośniczką nutelli i Roch z Kornelią - moim zdaniem. Ustawka, prywata, nepotyzm i ponad miesięczne wczasy dla producentów, którzy zostawili program kadrowemu Rochomo i mieli z czapy.. Żałosne. I nieuczciwe: wobec mężczyzn hetero i kobiet które szukają hetero.

Gdy odchodziła Mallu bez emocji twarz Rochomo nasuwała pewną myśl. Jawna niechęć do tego, który bywał na wieczorach panieńskich (Wojtek?) też była wręcz niesmaczna, w świetle
  • Odpowiedz
@cirilla1989: @psychedelicWarlord @232Th @Georegik no dobrze ale to tego finału jakaś dojść muszą. Musi być jakaś konkurencja wiedzą o sobie (Roch nie gada z partnerkami o takich sprawach), konkurencja sportowa ( no nie wiem ale kondycja Kori, Srocha i Tori nie należy do jakiś wybitnych). Co oni wymyślą 2 pary muszą odpaść co dwie konkurencję za odpadnięciem par żeby ich przepchac?
  • Odpowiedz
@Ela29: jak ktoś już tu pisał, wróci urbanowna pod Rocha a reszta będzie wtedy przeparowana i tak ogarną wiedzę o parach. A potem będzie pewnie bitwa na wiedzę z zeglarstwa... Albo nic nie będzie, w tej edycji to wszystko do góry nogami, mogą w ogóle konkurencji nie robić...
  • Odpowiedz