Wpis z mikrobloga

@enron bo może nie zależy mu na pieniądzach ( ͡° ͜ʖ ͡°) uczciwy chłopak i tyle ( ͡ ͜ʖ ͡)


xD

Poszukałem trochę i on z tą niby kochanką jest do tej pory :)) ładna kobieta. Ładniejsza niż ex. Poza tym po tylu latach małżeństwa wielu facetom kobieta się nudzi. Jak będziecie starsi to zrozumiecie


@Notes: jestem starszy i nie rozumiem. Dla
@enron dla ciebie ale nie każdy jest tobą i to jest chyba największy problem ludzi. Nikt nie patrzy na świat z perspektywy innej osoby. Każdy narzuca innym swoje wartości a one dla kogoś innego mogą być po prostu inne.
Ty żyjesz w szczęśliwym związku (lub nie a tylko teoretyzujesz) i jest git. Szanuję i jest spoczko ale dla takiego petru być może ważne jest to jaki ktoś jest w łóżku a jego
@Notes bardziej mi chodzi o to, że sprawami seksu kierują się dzieciaki albo niedojrzali ludzie. Seks to tylko jeden z elementów związku, stawianie go na pierwszym miejscu jest raczej głupie bo i tak z wiekiem to przeminie. Dla mnie idealnym przykładem debila jest Marcinkiewicz, który rzucił się za młodą dziunią (pustą i tępą) jak mu sperma do głowy uderzyła.
@enron czy ja wiem czy seks to tylko motyw przewodni wśród dzieciaków albo ludzi niedojrzałych? Libido się nie wybiera i ludzie mają różne temperamenty. Kolejna sytuacja gdy na całość patrzysz tylko przez pryzmat siebie.
Ale zgodzę się z tym, że seks to tylko jeden puzzel całej układanki.
Może w ich małżeństwie po prostu brakło już miłości :) musiałbyś porozmawiać z petru i jego ex jak to u nich było. Tylko nie powinno