Wpis z mikrobloga

Panie i panowie, prawdziwa okazja! Wpadła mi w ręce doktryna obronna opracowana przez najprawdziwszego zawistnego cebulaka. Zapraszam do czytania:

W każdej miejscowości powinna być strzelnica najlepiej przystosowana do treningu snajperskiego (do tarczy ok 1,5 km). Dodatkowo każdy od 18 roku do 65 roku życia powinien mieć broń i całe wyposażenie w domu. Powinny byś zorganizowane w lasach tajne magazyny żywności, paliw,broni i amunicji. dodatkowo należy tak przystosować przepisy aby każdy majętny (bankowiec, obszarnik,fabrykant, kupiec, lekarz itd) i oczywiście ich dzieci też , miał obowiązek w pierwszej kolejności stawić się na rozkaz. Gdyby tego nie uczynił musi być potraktowany jako DEZERTER (oczywiście wyrok jak dla dezertera, kula) a majątek ich musi być zarekwirowany i przeznaczony potem na fundusz pomocy WDOWOM, SIEROTOM, WETERANOM i Kalekom wojennym. Nie może być tak że my Lud Polski będzie walczył o Polskę a po wygranej bogaci wrócą z "FLORYDY" na SWOJE i będzie tak jak by nic Polsce nie groziło. "Swojego" już nie będą mieli, "swoje" będzie tych którzy z bronią w reku walczyli o wolność Polski. Trzeba też zabezpieczyć przed mechanizmem przepisywania majątku staruszkom w rodzinie ( ja nic nie mam itd.). Chciałbym mieć pod swoją komendą takich bogaczy, byliby wyznaczani do najtrudniejszych, niebezpiecznych akcji. Każdy Polak którego wojna zastałaby poza granicami Polski musi bezwzględnie zgłosić się do Wojska Polskiego, gdyby tego nie uczynił to też potraktować jako dezertera. Także za współpracę z agresorem kara jak za DEZERCJĘ. To może na tyle. Od kilku lat wklejam ten wpis. Zawsze narażałem się na niewybredne komentarze WROGÓW POLSKI. Może czas na obudzenie?


#truelolcontent #neuropa #niezaleznekomentarze #polakicebulaki #januszewojny
  • 35
  • Odpowiedz
dodatkowo należy tak przystosować przepisy aby każdy majętny (bankowiec, obszarnik,fabrykant, kupiec, lekarz itd) i oczywiście ich dzieci też , miał obowiązek w pierwszej kolejności stawić się na rozkaz


@ViZ_PL: Efekt - wszyscy kategoria E xD
  • Odpowiedz
@ViZ_PL: O kurdebele xD (#)

Ciekawe dlaczego policja reaguje represjami na legalne uroczystosci??A zupełnie nic nie robi z tym cygańskim majdanem???W jakiej Polsce my żyjemy?Odpowiedz jest jedna w romskiej.


Ukryta opcja cygańska to prawdziwi władcy Polszy!
  • Odpowiedz
Chciałbym mieć pod swoją komendą takich bogaczy, byliby wyznaczani do najtrudniejszych, niebezpiecznych akcji.


@ViZ_PL: NAJWIĘKSZY Z POLAKÓW. Proszę przyszykować nominację do cebuli roku
  • Odpowiedz
należy tak przystosować przepisy aby każdy majętny (bankowiec, obszarnik,fabrykant, kupiec, lekarz itd) i oczywiście ich dzieci też , miał obowiązek w pierwszej kolejności stawić się na rozkaz.


@ViZ_PL: jebłem :D
  • Odpowiedz
@ViZ_PL: oczywiście #truelolcontent motzny, ale jeśli chodzi o posiadanie broni przez obywateli, coś na system Szwajcarii, to wyobraźmy sobie, że jakiś Rosja wjeżdża do Ukrainy, a tam każdy obywatel posiada broń. Od razu byłaby inna rozmowa i raczej na otwarte starcie by się Rosja nie odważyła.
  • Odpowiedz