Wpis z mikrobloga

#wybory #polityka #referendum W ostatnim czasie można zauważyć, że w sieci grasuje cała szajka użytkowników, która bardzo pompuje obecną opozycję na czele z Donaldem Tuskiem. Stoją za nimi murem chociaż z dnia na dzień dowiadujemy się o kolejnych skandalicznych deklaracjach i działaniach powyborczych opozycji.. Czyżby Pan Brejza już zaczal działać że swoim ojcem i powołał jedna wielka siatkę trolli w polskim internecie? Również tutaj można zauważyć ich aktywność.. Jestem naprawdę załamany wraz z rodziną i znajomymi do czego mogą doprowadzić te wyniki wyborów.. Dodatkowo unieważnione referendum daje ogromne pole do popisu totalnej opozycji by wprowadzić w tym kraju bardzo szkodliwe zmiany. Niektórzy przedstawiciele opozycji już nawet tego nie kryją po co było unieważnienie referendum. Dlatego w niedługim czasie zapewne zaleją nas setki tysięcy imigrantow, zostanie podwyższony wiek emerytalny, wyprzedane zostaną kluczowe spółki skarbu państwa i to pewnie za bezcen, a transfery zostaną ucięte, a podatki podwyższone. Naprawdę trzeba być ślepym, żeby dokonać takiego wyboru. I mówię to jako osoba, która nie popierała PiS'u I była bardziej neutralna politycznie.
  • 15
  • Odpowiedz
  • 0
@Kinda: Nikt mi za nic nie placi, napisałem to ze szczerej troski o Polskę.. I komentuje na bieżąco to co się dzieje i co robią przedstawiciele przyszłej koalicji chaosu..
  • Odpowiedz
Czyżby Pan Brejza już zaczal działać że swoim ojcem i powołał jedna wielka siatkę trolli w polskim internecie?


@Balonowy21: z twoim ojcem działa przede wszystkim, bo mu wstyd za syna pisowca
  • Odpowiedz