Wpis z mikrobloga

Czy husqvarna svartpilen 401 nie posiada "przypadkiem" silnika tego samego, co KTM Duke 390 i Bajaj Dominar 400? Wszak większościowym udziałowcem tych firm jest Bajaj. Pytam, bo chociaż nakedy to nie moja bajka kompletnie, to ceny motocykli z pierwszej ręki są wyjątkowo atrakcyjne. Spowodowane jest to pewnie tym, że poza Cross\Enduro jest to spory egzotyk. Dostępność i ceny części bezproblemowe?

#motocykle
  • 13
@Zielony34: technicznie to to samo. Tylko wygląd inny
Ogólnie huski jako nowe są tańsze od KTM, do tego dość specyficzny motocykl, więc można tanio kupić. Jak kiedyś patrzylem to części wszystkie są bez problemu
@PiotrFr: Tak właśnie myślałem. W końcu to jeden koncern. Co ciekawe, Junak SR400 ma chyba ten sam silnik, więc widać, że Pajety pchają to również na Chiny. Jest szansa, że części będą tanie i ogólnodostępne.
@PiotrFr: Powiem Ci, że ja jak nakedów nie lubię, tak jest to na prawdę ciekawy model. Stylistyka w #!$%@? oryginalna i przez to chyba mnie przyciąga, ale ja taki jestem, że co dziwniejszego, to mi się podoba. Na przykład, uważam, że BMW 650CS jest piękny. Gdybym miał budować garaż marzeń, to postawiłbym go obok Suzuki GS400 i Yamahy XJ600 w czerwonym kolorze z chromami.
@Zielony34 te huski miały coś z ramą, gdzieś mi się obiło o uszy że lubiły strzelić. Ale może to jakiś jednostkowy przypadek rozdmuchany do niebotycznych rozmiarów. Fajny motorek, tylko wydaje się taki malutki
@PiotrFr: Czasami nawet da się na niej osiągnąć jakieś emocje. Na przykład powyżej 10k rpm dostajesz ekscytacji porównywalnej z tym, jak lekarz wyczyta twoje nazwisko w kolejce do gabinetu, kiedy jesteś emerytem ()