Wpis z mikrobloga

@foksio: Nie odniosłeś się w ogóle do tego co napisałem. Twierdzisz, że jest jakaś przyczynowość między lewicowymi poglądami, a niemożnością zdania koła z mikroekonomii. Czy zatem wszyscy którzy zdali, to austriacy? Czy zatem nie ma według ciebie uhonorowanych, wybitnych, posiadających tytuły naukowe itp, itd. ekonomistów o poglądach innych niż szkoły austriackiej?

Podpowiedź: Nie
@Ryu: są, oczywiście to dość dyskusyjne jak myślą naprawdę a co tylko mówią, jednak o to się nie kłócę i nikogo nie oskarżam bo nie mam jak tego dowieść. Co do przyczynowości to ciężko ci będzie załapać bo nie znasz kolegi, ale ja tak i w moim odczuciu koleś się tym ośmieszył bo to były podstawowe zagadnienia z mikro, więc jak nie zdał koła to jakie może mieć pojęcie jak np.
@foksio: Bardzo możliwe, że ten SLDowski kolega ze studiów nie grzeszy inteligencją, wiedzą, albo wręcz jest skończonym idiotą. Nie znam, nie wiem. Zadałeś pytanie:

czy to przypadek że u mnie na roku kolokwium z mikroekonomii nie zdał typek spamujący swój fb jakimś gównem z millerem i socjalizmem?


a to absolutnie nie ma ze sobą nic wspólnego. :)
@Ryu: a właśnie i tu nasuwa się pytanie, czy dlatego jest za SLD i socjalizmem bo nie grzeszy inteligencją? Czy jakby wiedział więcej na temat ekonomii miałby wtedy poglądy wolnorynkowe?