Wpis z mikrobloga

Ehh, jest jak jest. Wszystko leci powoli. W pracy mówią, że im czas szybko leci itd. Ja tak nie mam. Jest październik 2023, a ja mam wrażenie jakby od ostatniego minęły 2 lata. Sylwester był 3 lata temu?, wakacje i chodzenie po wydmach pół roku temu?, auto, auto nie mam od 2 lat tylko od 5???, żyję nie 23 lata, tylko 46 conajmniej. Wszystko się dłuży, przeciąga. Każdy miesiąc ma 60 dni, każda doba 48 godzin. Wszystko powoli, wszystko podobne do siebie. Codziennie te same czynności i działania. Te same myśli i słowa. Takie same działania w pracy. Rok do roku te same zwyczaje w określonych porach. To wszystko jest niczym pętla, powtarzająca się co rok. Nic się nie zmienia, ja też się nie zmieniam. Nudne to wszystko, pozbawione emocji, wyblakłe. Takie jest "życie" przegrywa.
#przegryw #samotnosc
Van-der-Ledre - Ehh, jest jak jest. Wszystko leci powoli. W pracy mówią, że im czas s...

źródło: I mean

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
To wszystko jest niczym pętla, powtarzająca się co rok. Nic się nie zmienia, ja też się nie zmieniam. Nudne to wszystko, pozbawione emocji, wyblakłe. Takie jest "życie" przegrywa.


@Van-der-Ledre: Cieszę sie, że nie jestem sam.
  • Odpowiedz
@Van-der-Ledre: nic o przegrywie nie mówiłam,

po prostu poszukaj sensu w codziennosci, znajdź sobie coś co cię uszczęśliwia, jakieś hobby. Serio.

Co sprawia Ci przyjemnosc?
  • Odpowiedz
@Van-der-Ledre: jak ty masz 23 lata, oczywiście z poszanowaniem osobistej historii jednostki, to ciekawe że piszesz tak dramatyczne opisy jakby wszytsko było już stracone calkowicie
  • Odpowiedz
  • 12
@jmuhha: Codzienność już dawno straciła jakikolwiek sens. Uszczęśliwia mnie sen i jest on też moim największym hobby, może jeszcze sporadyczne samotnicze wycieczki i rower. Wszystko inne doznało wyczerpania satysfakcji. Warto pamiętać, że jakoekolwiek hobby, jakakolwiek czynność czy osiągnięcie, jeśli jest niepodzielne, zachowane tylko dla siebie nie ma po czasie wartości i męczy. Jeśli nie ma się z kim dzielić życia, przestaje ono mieć po czasie sens, jak i wszystko co w
  • Odpowiedz