Wpis z mikrobloga

#danielmagical No dobra, trochę mi to zajęło ale już mogę się pochwalić. Mam osobisty prywatny kontakt z mamą Nikity. Mega hot babka swoim charakterem i stylem. Każde 100 plusów to kolejne fotki z kolejnych dni naszych video rozmów. Dziś sobie rozmawialiśmy jak porządkowała pranie. Nie pytajcie o adres, dane, nie szukajcie. Jej prywatność nie zostanie naruszona nigdy. Jedynie foty.
KwadratF1 - #danielmagical No dobra, trochę mi to zajęło ale już mogę się pochwalić. ...

źródło: HOT MAMA NIKITY

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@KwadratF1: to nie jest matka tosi, matka tosi jest o wiele starsza i brzydsza, z buzi strasznie styrana i ma krotkie wlosy, takie jak babcie noszą, latalo prawdziwe zdjecie matki tego szona i momentalnie zglosila tosia i spadlo z rowerka, wiec to byla na bank matka tosi bo inaczej by nie zglaszala, latalo wiele zdjec rzekomo jej mamy i zadnego nie zglosila, tylko to jedno jedyne o ktorym pisze
  • Odpowiedz
@Visspass: a dlaczego by nie? ta ze zdjecia ma około 35 lat pewnie , wystarczy,że w wieku 20 lat urodziła pierwszego bąbelka i tak co rok kolejnego xddd jeden rok - jeden bąbelek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz