Wpis z mikrobloga

Kiedyś uważałem HANZA Pałac za luksusowy hotel…. XDDD
#grudziadz #hotele

Jeżdżąc do parku linowego, parkingowy pan wyrzucał klientów samego parku, bo wjazd pod pałac był tylko dla prestiżowych gości hotelowych XD
W końcu tam pojechałem, jako gość hotelowy.
Mimo że parku linowego już dawno nie ma, to parkingowy jegomość dalej tam straszy XD
Hotel?
PFFFFFFF :D niby jest klima, ale zimno jak #!$%@?!!! Nie mają własnej kotłowni, więc wyjazd pod koniec września to strzał w stopę. Totalnie piździ!!!
Recepcja jest w tak bezsensownym miejscu, że można się poczuć jak debil szukając jej. W sumie- szukanie bufetu sniadaniowego i spa dokładnie to samo: jakieś dziwne wywijasy.
Obsługa hotelu? Miałem wrażenie że jestem tam intruzem. Przy takim labiryncie, ze źle oznakowanymi korytarzami ktoś powinien najzwyczajniej zaprowadzić zdezorientowanych klientów. Metodą prób i błędów dotarłem na miejsce…
SPA? No masaz był ok, nie powiem że nie, ale w gabinecie masażu ZIMNO, zimna podłoga, zimne korytarze, a przejscie od spa do pokoju hotelowego prowadzi przez piździawę!!!
Śniadanie? Takie zwykłe, jak wszędzie.
Pokoj kosztował mnie niecałe 800 zł +250 za masaż. Cena kompletnie Z DUPY!
Pobyt 3/10
Czyste_Buty - Kiedyś uważałem HANZA Pałac za luksusowy hotel…. XDDD
#grudziadz #hotel...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 1
@Czyste_Buty bo kiedyś był. Za ostatniego właściciela. Teraz jest nowy, ze starej załogi prawie nikogo nie ma (oprócz bramowego xD)

Też szukałem recepcji kiedyś xd tam są chyba pompy ciepła (chyba), a klima też nie ideolo bo zabytek, a jak na nowszej części nie wiem