Wpis z mikrobloga

Rzecznik prasowy NSZZ "Solidarność" Marek Lewandowski, nie wpuścił TVN24 na spotkanie gdzie przemawiać będzie premier i prezydent.
Jaki upadek za PiSu zaliczyła ta organizacja to się w głowie nie mieści...

#bekazpisu
Greg36 - Rzecznik prasowy NSZZ "Solidarność" Marek Lewandowski, nie wpuścił TVN24 na ...

źródło: pis

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Greg36: NSZZ Solidarność to ogólnie ciekawostka jest. Wałęsa wywodził Sue z solidarności. Kaczory go nie mogły znieść mimo, że Lechu urzędował u niego w pałacu prezydenckim. #!$%@? NZSS i zaczęli nagonkę na Wałęsę jakoby agent itd. Tam wszyscy to byli agenci q tych czasach. Pewnie nawet same kaczory strzelały z ucha jak głupie.
  • Odpowiedz
@Greg36: Ja na nich mogę jedynie napluć. Oni nie są od obrony pracownika tylko od zarabiania pieniędzy na krzywy ryj.
W mojej byłej firmie z dobre 12 lat temu, wywalono dwóch gości ze związku, jeden za kolejne przyjście pod wpływem, drugi za pobicie innego pracownika, kilka dni później Solidarność ze Śniadkiem wtedy urządziła inbę, rozwaliła budkę ochroniarza, rozwaliła kilka aut pracowników bo rzucali kamieniami w auta będące na parkingu, oczywiście
  • Odpowiedz
@Greg36: fajnie jakby ktoś się zabrał za "Solidarność" w spółkach Skarbu Państwa.... Mnóstwo byłych związkowców zajmuje tam wysokie stanowiska, generalnie kasta wewnętrzna
  • Odpowiedz
  • 2
szczekaliscie, ze nie wolno krytykowac "wolnych" mediow


@yhbgrobdoivbvwamsv: Kto tak szczekał? Ja mówiłem że władza nie ma prawa obierać koncesji wolnym mediom bo nie zgadza się z ich przekazem. Jakby sobie NSZZ robiła zjazd to niech sobie wpuszczają kogo chcą, a tu zapraszają premiera oraz prezydenta i dziennikarze chcą relacjonować to co robią najważniejsze osoby w państwie a nie to co sobie robi Solidarność.
  • Odpowiedz