Wpis z mikrobloga

Skąd się "moralność" wzięła?


@Wink: stąd, że jak coś określasz normalnym czy nienormalnym to oceniasz to według jakiejś moralności ale to słowo akurat ma tu małe znaczenie, możesz zamienić na "normalność" czy cokolwiek bliskiego.

Punkt drugi wynika z Konstytucji.

No ale właśnie z wywiadu chyba wynika, że nie we wszystkich sytuacjach (tylko w przypadku cech prawnie chronionych).
  • Odpowiedz
@graczqawodd: Wykopowa grypsera, tak się mówi do nowych na wykopie. Są zielonki - nowi użytkownicy, pomarańczki - czyli zwyklaki jak ja i bordo - tona contentu, niekoniecznie jakościowego.

Dużo lokalnego żargonu tu nie ma, ale szybko zauważysz co i jak.
  • Odpowiedz
@deziom: Ci ludzie niczym się nie różnią mentalnie od jakichś islamistów z gwoździem w mózgu oprócz tego, że na szczęście jeszcze się nie detonują w centrach miast xD
  • Odpowiedz
@deziom byłem parę razy na półwyspie arabskim i nawet tam nikt mnie nie pytał czy ta laska to moja żona. Widzę że Arabowie to liberały w porównaniu z konfederatami xDDD
  • Odpowiedz
@conamirko: no i elegancko. Żydzi mogą za to zakładać hotele bez gojów i Czarni też niech sobie zakładają swoje hotele jak chcą. Podobnie są siłownie tylko dla kobiet i powinno móc się założyć Barbera tylko dla facetów (była afera kiedyś o to w Gdańsku)
  • Odpowiedz
@notting_writer1: od polityka wolnościowej partii oczekiwałbym raczej czegoś w stylu "stan prawny na dzień dzisiejszy na to nie pozwala, ale chcemy żeby każdy prowadził taki hotel jak chce".

No ale ordo szuris motzno ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@mrucyfon Mazurek za wolnością? Widziałeś kiedyś jakieś inne audycje tego gościa? xD

Już pomine litościwie że to nie on moderuje przecież kanał RMF na YouTube xD
  • Odpowiedz
@conamirko: no średnio się zaprezentowała moim zdaniem, ale nie ma dużego doświadczenia i jest w ciąży więc jakoś ją usprawiedliwiam ¯\()/¯
Ale też to są dwie pieczenie na jednym ogniu bo liberałowie się cieszą a i konserwy że burdele w hotelach ukracają
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol firma nie może odmówić wykonania usługi, bo mu się klient nie podoba. To jest wykroczenie i tak powinno zostać. Czy może chcesz żeby ktoś ci kiedyś odmówił świadczenia usługi, bo np. dowie się że jesteś wyborcą konfederacji. Fajnie by było? Chciałbyś tak?
  • Odpowiedz
  • 0
@deziom tonąca gospodarka? Miliardowe długi? Rozdawnictwo? To żaden problem dla konfy, najważniejsze żeby dwie osoby bez ślubu (i to pewnie kościelnego) nie mogły spać w jednym pokoju (°° się śmieją z lewicy, a są jeszcze większym syfem i zgrupowanie odchylencow.
Wyborcy to jeszcze więksi debile - już w poprzedniej kadencji pokazali, że potrafią wywalczyć tylko zakaz aborcji, a gospodarkę mają w
  • Odpowiedz