Wpis z mikrobloga

Jako były prawak a obecnie obrzydliwy i wzgardzony przez wszystkich centrysta-symetrysta mam pytanie do tych wszystkich co tak przeżywają że Edukacja może wpaść do ministra z lewicy:
A co wam właściwie przeszkadza że dzieci będą uczone tolerancji dla gejów, lesbijek, grubych, chudych, czy ludzi innych ras?
Przecież to jedyna szansa dla wszystkich dzieci obecnie gnębionych w szkołach bo są "inne" a w przyszłości wyrosną na skrzywionych ludzi którzy stają się zgorzkniali, nie potrafią zaufać innym ludziom i kochać a na koniec niszczą inne jednostki jak np. Pan mieszkający całe życie w willi z kotem i knując albo przechodząc na stronę incelizmu.

Ministerstwa spraw zagranicznych albo obrony nigdy bym im nie dał ale edukację jak najbardziej (ʘʘ)
#wybory
  • 74
z konfederacja w sejmie, a za kilka lat faszystowski rząd


@justkilling: Co konfederacja ma wspólnego z faszyzmem???

to że coś się dzieje, nie znaczy


@justkilling: zaklinaj dalej swoją rzeczywistość "to że coś się dzieje, nie znaczy, że się to dzieje naprawdę!"

Wyjęte z dupy,


@justkilling: Tak, twoje poglądy stamtąd właśnie pochodzą.

Może masz 12 latek i nie pamiętasz jak wyglądało 30 lat temu wprowadzanie feminazizmu, politycznej poprawności, normalizacji Murzynów
  • 0
@7160: chłopie, ale OP mieszka w Polsce, a w Europie takie rzeczy nie mają miejsca więc nie przekładaj wszystkiego na swoje amerykańskie podwórko, bo mieszkasz w USA i dlatego to porównujesz, prawda?
via Wykop
  • 0
@Deska_o0: Nie ma w Europie karania za sceptycyzm wobec pederastów?

Nie ma szykan wobec tych, którzy mają negatywną opinię o czarnych przestępcach?

W tej samej Europie żyjemy?
  • 0
@7160: wypij jakis rumianek, wyłącz TVP, odpuść niedzielną mszę i wyjdź ze swojej oblężonej twierdzy, nienawiść aż z ciebie tryska i odechciewa się takiemu toksykowi cokolwiek odpisywać.
Nie zastanawiało cię nigdy że każdy unika z tobą kontaktu a wszystkie stare się pourywały?
Co konfederacja ma wspólnego z faszyzmem???


@7160: mniej więcej tyle co nauka tolerancji z obcinaniem organów dzieciom

normalizacji Murzynów


A, czyli tobie nie chodzi o poglądy, tylko jesteś zakutym prawackim łbem xD no to trzeba było tak od razu, nie zaczynałbym rozmowy.

Ale patrz na to, ja też mogę wyciąc 3 słowa z twojej wypowiedzi ignorując cały jej kontakst i bohatersko je wyśmiać nie odnosząc się do sprawy:

zboczkom pod kołdry
via Wykop
  • 0
no to kręć aferę jak już będzie to mityczne "potem", a nie teraz się srasz, że coś wielce haniebnego się dzieje


@justkilling: czyli płakać będziesz dopiero jak cię auto przejedzie, bo inaczej nie jesteś w stanie stwierdzić że wejście pod jadącą ciężarówkę to coś złego i się #!$%@? na środek autostrady w nocy w czarnych ubraniach, bo przecież do tej pory nic się nie przejechało to jest ok.

Tą zarazę trzeba
Tą zarazę trzeba zwalczać w zarodku, a nie dopiero jak się rozwinie na cały organizm.


@FLAC: znaczy, ja też uważam że konfederację należy zdelegalizować, natomiast nie wiem co to ma wspólnego z tą rozmową
via Wykop
  • 0
o nauka tolerancji z obcinaniem organów dzieciom


@justkilling: Twierdzisz, ze Konfederacja to przykrywka do wprowadzenia faszyzmu? Na jakiej podstawie??? Konfederacja to najbardziej wolnościowa partia. Bredzisz.

nie chodzi o poglądy


@justkilling: Oczywiście, zakuty łbie, że nie chodzi o poglądy. Każdy może mieć poglądy jakie chce - faszyzyjący zakuty łbie.

Chodzi o to by na ulicach było bezpiecznie, bys mógł wysłać córkę do sklepu bez obawy, że jakis Murzyn ją ubogaci. Faszystowski
  • 0
@Sebastix: Szczerze mówiąc wolałbym, żeby ktoś z PL2050 wziął Ministerstwo Edukacji, a Lewicę na Ministerstwie Rodziny i Polityki Społecznej. Nie chcę w szkole ani Kościółka, ani uczenia o zaimkach i tęczowych piątków. Z drugiej strony, rzetelna edukacja seksualna to konieczność.