Wpis z mikrobloga

#konfederacja #wybory Ja jestem za konfa od kiedy mogę głosować. Wcześniej na Korwina teraz na konfe. Jednak powiem tak konfa jest we wszystkich mediach niszczona pokazują tylko potknięcia. Nie ważne że korwin napisze 100 super wpisów i filmików wystarczy przed samą kampania jeden jego kontrowersyjny wpis. Następnie każdy z konfy w wywiadach i debatach prze tygodnie musi się spowiadać co król miał na myśli i dla czego ma rację, wyrwane z kontekstu. Korwin nie rozumie że czasami trzeba zamknąć ryj jak inne partie i grać jak oni nieczysto. Oni też nie mówią wprost o sowich poglądach które mogą zaszkodzić kampani. Od tylu lat telewizja Korwina i konfe pokazuje tylko jak rosną im sondaże. A jak już ich pokazuje to nie mówią dlaczego rosną im sondaże tylko wyciągają wypowiedzi z dawnych lat i wpisy Korwina o pedofili. Im więcej takich kontrowersyjnych wypowiedzi tym mniej minut w mediach na przedstawienie programu. Cała konfa ma dość już tłumaczenia się z jakiś wypowiedzi. Oglądałem wszystkie debaty i wywiady, aż mi Bosaka, Bryłki, Mentzena było szkoda jak musieli lawirować między sympatią do kolegi z parti a sprostowanie temu w mediach. Dlatego uważam jako wyborca Korwina i konfy że krowin musi odejść z czasem ludzie zrozumieją. #polityka
  • 9
  • Odpowiedz
@CorniMati Problem jest taki że wszyscy grają w grę pod nazwą "demokracja". Każdy ocenia wypowiedzi Korwina w kontekście wpływu na wynik wyborów. A Korwin pluje na demokracje jak sam mówi, on nie będzie sie płaszczyl i udawał dla głosów. To jest ta różnica. On nie gra w tą samą grę, on moim zdaniem trzyma partie żeby docierac z przekazem, a ostatecznie liczy że system demokracji się zawali i przejmie władzę jeden człowiek,
  • Odpowiedz
100 super wpisów i filmików


@CorniMati: ale w tym właśnie problem, że ludzie nie przekonuje się super wpisami i filmikami,
ani Konfa tego nie rozumie, ani jej sympatycy,

a to wyraźnie widać tutaj na wypoku bo sympatycy Konfy zwykle właśnie podniecają się tym co ktoś z Konfy powiedział, co mają w programie, co nagrali fajnego, jaką fajną debatę zrobili, kogo "wyjaśnili" kogo, itd,, w sytuacji gdy typowi wyborcy patrzą na to
  • Odpowiedz
  • 0
@Reynolds: dokładnie tak, też tak myślę ale przez tyle lat jego działania nie przyniosły skutku. Dlatego potrzeba zmianay aby dotrzeć do większej ilości wyborców i wtedy uderzyć z przekazem.
  • Odpowiedz
chłopie, jesteś neuropkiem xD. To naprawdę nie jest najlepsza pozycja do próby kręcenia beki z czyichś poglądów XD


@pastor_manning: No jestem, i jaki problem? xD To tak jakbyś powiedział komuś "jesteś Polakiem" i oczekiwał że weźmie to jako obrazę. Beka że to neuropkowe poglądy będą od teraz rządzić tym krajem, a konserwy mogą co najwyżej gryźć się między sobą.
  • Odpowiedz