Wpis z mikrobloga

Cześć, poszukuję porady/podpowiedzi odnośnie weekendu w Górach Sowich. Planujemy się wybrać ze znajomymi w tamte rejony i wejść na Wielką Sowę, tylko patrzą pi razy oko oprócz wejścia to w okolicy nie ma nic do zwiedzania itd. Proszę o poradę, gdzie szukać najlepiej noclegu z dostępem do szlaku na wejście oraz o jakieś atrakcje warte zobaczenia w tamtych rejonach, ewentualnie dojazdu w miarę w niedużych odległościach. Będę wdzięczny za wszelakie sugestie i pomoc, dzięki!
#gory #gorysowie #podrozujzwykopem #wycieczka
  • 7
@krzjak28: trochę zależy od waszej mobilności, jeżeli macie samochód to możecie gdziekolwiek się rozwalić. Osobiście bym kombinował z miejscówką z jakąś restauracją, oczywiste opcje to Walim i Rzeczka, ale w mniejszych wiochach też potrafi być coś spoko - np Glinno (Bełty), Rościszów (Czarna Woda).
@saviola7: Zamek Grodno to jakas porazka, Jezioro Bystrzyckie latem, żeby odpoczac ok, ale tam jest jeden wielki syf. Sprawdz sobie jakie śmieci są tam przed wlotem do jeziora. Konkretnie w pasmie PK GS nie ma nic szczególnego.
Wielka Sowa - to wielka masówka. Kalenica, Włodarz spoko opcja, a Srebrna Góra fajna na rowery. Reszta nic ciekawego.
@saviola7: Nie wiem jak w tygodniu, ale na weekend jest rzeżnia i nie wazne, czy to lato, czy chłodny dzień.
Na śniezke przestałem chodzić. Byłem wczoraj w Karko (czerwony) i też spore tłumy, tylko, ze te tłumy mijasz, a na Sowiej wszyscy tam siedzą i udają, że palą kiełbaski. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie wiem jak Ty, ale dla mnie urok gór przestaje bawić, jak mijasz hordy