Wpis z mikrobloga

ktoś mi napisze o co chodzi z tym de besta bo mnie ominelo


@Protectorx: mnie omija polowę dziwnych slówek i zachowań wykopków oraz co najmniej polowę tych patologicznych tagów.

Po prostu przymruż oczy pomyśl sobie znowu te smoluchy wypełzly z piwnic i idź dalej.
  • Odpowiedz
@Protectorx: ten człowiek jest wg niektórych podobny do jednego z (przepraszam za przykre słowo) żuli ze strimów, który jak inne żule miał swoje powiedzonko, w tym przypadku to "de besta". Przykłady innych powiedzonek żuli to: ugułem, akat, tego typu, szanowni państwo kochani moi i tak dalej. Stąd pojawiają się tutaj dziwne słowa, których czasem możesz nie rozumieć i brzmią jakby pisał to debil.
Obym zaspokoił twoją ciekawość, tutaj przykład i porównanie
  • Odpowiedz
Po prostu przymruż oczy pomyśl sobie znowu te smoluchy wypełzly z piwnic i idź dalej


@mpetrumnigrum: gosciu, glosowales kiedys na pis a teraz na "kogos innnego" czyli konfederacje do ktorej sie nie chcesz nawet przyznac anonimowo w internecie
wiec utkaj dziure xdddddd i wroc do swojej piwnicy z ktorej wypelzles i zastanow sie nad tym co #!$%@?
  • Odpowiedz
gosciu, glosowales kiedys na pis a teraz na "kogos innnego" czyli konfederacje do ktorej sie nie chcesz nawet przyznac anonimowo w internecie

wiec utkaj dziure xdddddd i wroc do swojej piwnicy z ktorej wypelzles i zastanow sie nad tym co #!$%@?


@ja_kasztan: tak glosowałem na PiS a teraz NIE glosowałem na konfederację gdy parę miesięcy temu kilku wykopków pokazało mi postulaty konfederacji a tym bardziej mentzena.
Glosowałem na jedną z opozycyjnych
  • Odpowiedz