Wpis z mikrobloga

Typowy wykopek na tagu - chce bić ludzi na ulicy, jednocześnie pouczając wszystkich dookoła jak mają się zachowywać, nie ma argumentów, to zaczyna wyzywać, jak dostaje liryczny wpi$#dol, to ucieka i wmawia sobie, że wygrał dyskusje i kasuje wpis.

@Wojas999 co tam się wydarzyło w przeszłości? patologiczna rodzina, bieda, w szkole Cię gnębili? taka nienawiść i toksyczność nie bierze się znikąd ( ͡º ͜ʖ͡º)
#famemma
Daddy2137 - Typowy wykopek na tagu - chce bić ludzi na ulicy, jednocześnie pouczając ...

źródło: temp_file5523694704807537750

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
Dzieciaku skończyłem z Tobą. Zgłoszone. Ludzie Ci nawet napisali ze zostałes zaorany tylko ze moderacja usunęła post. Proszę zmieść całość, gdzie wyśmiewałeś się z licznego procenta ludności tzw"biedy". Pokaż całość, pokaż na jakim poziomie jesteś.
  • Odpowiedz
@Daddy2137: bohater przez kabel w bezpiecznej przestrzeni, to normalne, nie ma się co tym interesować w ogóle, takie osoby nic nie znaczą i raczej też nigdy znaczyć nie będą w normalnym życiu
z fartem
  • Odpowiedz
  • 0
@Wojas999 Zgłoszone? Post nie zleci, bo nie ma za co. Ludzie napisali, że zostałem zaorany? Wymieniaj te osoby, najlepiej z pingiem, żeby potwierdzili ( ͡º ͜ʖ͡º) Chory człowiek.
  • Odpowiedz
  • 0
@XYZ91 w jaki sposób mnie zaorał? Czym? Wystarczy spojrzeć na twój profil i twoje wpisy, 90% to wyzwiska i obrażanie innych osób, hejt. Tobie co się stało w zyciu? Czemu tak bardzo nienawidzisz wszystkich wokół?
  • Odpowiedz
@Daddy2137: Bo w kontekście, niewychodzenia z domu mają najwięcej do powiedzenia ci, którzy siedzą na utkanej i boją się odezwać. Ty mu tam napisałeś, że przeszedłby obok tego bladego Nitra z głową schyloną w dół. A powiedz mi dlaczego tak myślisz i oceniasz wszystkich swoją miarą ? / Ja jadę z głupota i idiotyzmem całe życie bo nie wierzę czasem w to co widzę, a w internecie 90% osób zasługuje na
  • Odpowiedz
  • 0
@Wojas999 kolego, zarzucales mi, że dużo siedze na tagu i że nie mam życia. Osoba, która stanęła za tobą, ma dwa razy więcej akcji niż ja, a jest tu krócej o kilka miesięcy. Czemu nagle Ci to nie przeszkadza już pomijając fakt, że twój argument był żenujący, bo te liczby są naprawdę niskie i to wychodzi w minutach w skali dnia. Halo, wojas, wyzywaj tak jak to robiłeś wcześniej! Co się dzieje?
  • Odpowiedz
@Daddy2137: To wstawię się za sobą tym, że mogę mieć tu nawet 10x więcej aktywności gdybym chciał bo w robocie czy przy spacerze z psem mam chwilę by napisać cokolwiek czy skomentować, jak żona idzie do roboty na popke, a ja siedzę na L4 np to mogę tu pisać całymi dniami i co z tego ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@XYZ91 ale ty nawet nie zrozumiałeś, że ja nic do tego nie mam, sam napisałem, że w ciągu dnia to wychodzi może kilka-kilkanascie minut spędzonego czasu na wykopie. Tu chodzi o to, że osoba za którą się wstawiles stwierdziła, że moja aktywność (mniejsza niż twoja) świadczy o tym, że mam #!$%@? życie xD
  • Odpowiedz
@Daddy2137: No ja Ci dałem czas teraz żebyś wszedł do mojego lasu. To teraz pokażmy jak zacząłeś rozmowę, mój post dotyczył się Sergieja Górskiego a ty sie podłączyłeś i zacząłes obrazać
Wojas999 - @Daddy2137: No ja Ci dałem czas teraz żebyś wszedł do mojego lasu. To tera...

źródło: dowod

Pobierz
  • Odpowiedz
@Daddy2137: Tego nie komentowałem bo akurat argument o aktywności jest inwalida co właśnie udowodniłem swoim przykładem, ale wszystko inne się zgadzało, a jakoc cicho siedzisz w tym temacie xD
  • Odpowiedz
@Daddy2137: Bo kolega @XYZ91 nikomu nie zarzuca że siedzi w piwnicy, że nic nie robi ze swoim życiem. On żyje swoim życiem, jak wielu innych normalnych ludzi na tym tagu, tutaj wchodzą dla rozrywki, dla zabawy, dla żartu
  • Odpowiedz