Wpis z mikrobloga

@red7000: ja mówiłem o programach typu 800+, kredyt 2%/0%, laptopach dla 4 klasistów, darmowych różnościach, ustawach o obronie ojczyzny z wyprowadzaniem grubych miliardów poza budżet. Futrowanie telewizji publicznymi pieniędzmi może i się skończy, ale przecież zacznie się to samo z ośrodkami gazety wyborczej i newsweeka, może w miejszej skali, a może nie
@goferek wieśniaku, jesteś dokładnie taki sam jak Kaczyński. dzielić, dzielić i dzielić. a potem jest #!$%@? płacz że głosowali na PiS - na ich miejscu robiłabym to samo. bo po miało w dupie biedotę i sfery niższe, a PiS chcoiaz udawał że ma do nich jakikolwiek szacunek i że też są ważni.

I przez takich fajnopolakow jak ty właśnie to wygląda XD
@StaryPijanyWyjadacz tak, na pewno wyborcza będzie dostawać dotacje na poziomie wszystkich Sumlińskich i Sakiewiczów, odpalamy wielomilionową Albiklę 2.0 xd tego, co robił pis, nikt nie przebije, sama propaganda przez te kilka lat pożarła kilkanaście miliardów
@goferek: ja już dawno stwierdziłem ze Polska powinna byc podzielona na 3 stany. Wschodnia stronę Wisły, zachodnia stronę Wisły i wolne miasto Warszawa z zasięgiem od grodziska do legionowa/Wołomina.

Minimalny rząd centralny odpowiadający za wojsko i sądy najwyższe i maksymalna władza samorządowa. Za 20 lat by się okazało komu się żyje lepiej. Po co studentka z poznania ma się kłócić o prawo do aborcji z emerytką z Podkarpacia?

Demokracja działa najlepiej