Wpis z mikrobloga

@kontonr77: mało tego - mają nawet 15 posłów więc mogą składać ustawy do przegłosowania przez Sejm - jestem ciekaw czy któryś z ich postulatów zostanie złożony do przegłosowania czy dalej tylko fikołki i robienie k$#@^ z logiki będzie w ich polityce :D wolny wybór tylko ekonomicznie, kobieta ma rodzić martwe płody bo tak JKM chce xdd chociaż nawet jak JKM zweryfikował wolny rynek - wybory i przegrał z kobietą to nagle
@DorianJS: jakich argumentów? stwierdziłem fakt - mają w końcu 15+ posłów i mogą sami składać projekty ustaw bez podpisu nikogo z innej partii- ciekawe czy w takim razie będą realizować swój program i składać projekty ustaw, które mają wpisane w program czy tylko zaostrzające aborcje? i będą robić k%@#$ z logiki tłumacząc dlaczego nie składali takich projektów :) a o moją interpunkcje się nie martw :)
@baczek123: a co jest niespojnego/nielogicznego w tym co mowi jkm, a tym ze przegral demokratyczne wybory? To jak ktos przegra walke na fame mma to wg ciebie nie ma racji? XD
I takie glaby glosowaly. Do szkoly a nie sie ekscytujesz jak mala dziewczynka xD
@kontonr77: rozumiem jak konfa ma szurów na listach, mówi takie głupoty, że człowiek nie wie czy ma się śmiać i płakać to jest jęk kucy - pokaż argumenty itd. Bardzo proszę - jak p.Mentzen ma zamiar wprowadzić dobrowolny ZUS skoro sam nie wie skąd wziąć na to pieniądze? Jedyne z czym konfa się nie kryję to z polityką prorosyjską, zaostrzeniem prawa aborcji. Ich program i wypowiedzi to albo populistyczne hasła za
@baczek123: Próbuję ogarnąć twój tok myślenia.
1. Najpierw twierdzisz, że pokazujesz argumenty na nielogiczne zachowania Konfederacji.
2. Wywołany do tablicy twierdzisz, że tym argumentem są twoje prognozy, co do przyszłych zachowań tejże partii.
3. Uważasz, że jest w twoim wywodzie logika.
@kontonr77: mój tok myślenia jest prosty:
1. Konfederacja to są szury do potęgi entej. Zawsze jak coś powiedzą szurniętego w mediach to potem jest skomlanie, że to specjalne zagranie żeby się o nich mówiło i ogólnie robienie k*#^#^ z logiki.
2. Moja prognoza jest taka, że ta partia gdyby nie Bosak (pomimo jego chęci zaostrzenia prawa aborcyjnego to muszę przyznać, że jest dobrym mówcą) to gdyby go zabrakło to konfa nie
wybory i przegrał z kobietą to nagle one nie powinny mieć praw wyborczych


@baczek123: Co by o nim nie mówić, to od lat trwa przy swoich poglądach i to co przytoczyłeś też mówił wielokrotnie
@baczek123: Ja tam też uważam, że chłop często bredzi lub wygłasza niepotrzebnie swoje prywatne kontrowersyjne opinie, w dodatku sabotując tym kolejne własne ugrupowania. Po prostu ciężko po tej wypowiedzi posądzać go o jakąś hipokryzję, a to zasugerowałeś.
@NieBendePrasowac: a czyżby nie podpisał się pod wnioskiem do TK? więc proszę nie mów mi, że tak nie uważa :) jego niezmienne poglądy, które jasno sprzeciwiają się konsensusu, który obowiązywał w Polsce do 2020 roku o ile dobrze pamiętam.