Wpis z mikrobloga

@Czloneknarodu: ta, wczoraj też byli tacy co łączyli kropki i z rana dawali przeszło 40% PiS, a nie potrafili połączyć kropek kiedy się zesrają i będą skomleć teraz w kącie.
@kyjgel: Zesrać, to ty sie zesrasz jak rudzielec dostanie koryto. Oj, będziesz wyć jak twoim sąsiadem będzie towarzysz z dalekiego wschodu, podniesiony wiek do 67 bo w końcu nie chciałes referendum uważajac pytania za tandetne, to teraz masz i rób do prawie 70 tki z muzułmaninem obok dla hansa w montowni VW fajnopolaczku xD
tych z dalekiego wschodu co im PiS sprzedał wizy? Wystarczy że teraz mam sąsiada, wyborcę PiSu, nieroba, który żyje tylko z socialu i zatruwa wszystkim dookoła zycie?
@Czloneknarodu: a i jeszcze jedno. Mało PiS naściągał Ukraińców, Gruzinów i innych, którzy już parają się okradaniem, biciem i gwałceniem? Którym pis daje pesele i wciska social? Tego nie widzisz? BTW, co do pracy, nie każdy tak jak ty #!$%@? na taśmie w montowni, niektórzy się uczyli i mają taką jaką lubią, więc mogę robić i do 80-ki :) Wiek emerytalny i tak trzeba będzie podnieść, bo to dzięki PiSowi namy
@kyjgel: nie wysilaj sie, typ sam przyznal ze jest 98 rocznik, jak pis doszedl do wladzy mial z 17 lat i #!$%@? wiedzial co sie dzieje.

A teraz najglosniej szczeka jaki to bedzie dramat jak ko i rudy dojdzie do wladzy.

Tacy to eksperci pisza na wypoku ( )
@Czloneknarodu: klasycznie, brak dowodów na twoje teorie, tak jak myślałem. Widzisz, ja w 2015 też byłem taki jak ty, głosowałem na PiS i wierzyłem że będzie pięknie, niestety mam zdolność krytycznego myślenia i nie potrafię już patrzeć na te ich rozdawnictwo, wały i afery. PO też miało? To ilu z nich miało chociaż postawione zarzuty? Przecież mieli 8 lat, cudowną reformę sądownictwa. I co? i gówno xD. Teraz wyznawcą Kaczyńskiego zostało