Wpis z mikrobloga

Z chęcią przypomnę wszystkim tę wielką radość gdy kapitan Europa zacznie narzucać swoje absurdalne "zielone" pomysły przy natychmiastowej abrobacie rządzących. Wtedy już nie będzie komu kwestionować zasadności wprowadzania kolejnych podatków i utrudniania życia dla każdego z nas na coraz to dziwniejsze sposoby.
#wybory #polityka
Pobierz hugoprat - Z chęcią przypomnę wszystkim tę wielką radość gdy kapitan Europa zacznie n...
źródło: temp_file2575446269979368095
  • 10
Z chęcią przypomnę wszystkim tę wielką radość gdy kapitan Europa zacznie narzucać swoje absurdalne "zielone" pomysły przy natychmiastowej abrobacie rządzących. Wtedy już nie będzie komu kwestionować zasadności wprowadzania kolejnych podatków i utrudniania życia dla każdego z nas na coraz to dziwniejsze sposoby.


@hugoprat: w sensie że co, że niby PiS się sprzeciwiał? xD
@Madoxxx: rządy globalistów to najgorsze co może spotkać zwykłych obywateli takich jak my ale prawdopodobnie jesteś zbyt mało inteligenty żeby to zrozumieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@xiv7 lepiej dać się złapać na ruski obrazek niż obietnice wyborcze platformy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@hugoprat: wyobraź sobie pisać coś takiego, kiedy to Morawiecki poparł debilny pakiet for for 55 w grudniu 2020 xD teraz jeszcze tylko oskarżyć Tuska o aferę wizową i imigrację i można pakować kuwetę w TVP
@xiv7:

takie obrazki powstają w ruskich trollowniach a ty się na to łapiesz

Czyżby? - otóż taki obrazek wygenerowałem sobie sam na bing.

A jeśli chodzi o treść tego co napisałem to zapraszam do przykładowego artykułu:
https://www.money.pl/podatki/nowy-podatek-do-konca-2024-r-uderzy-we-wlascicieli-samochodow-6947716749503360a.html

Czy według Ciebie jestem ruskim trolem, który swoje konto założył na wykopie już 15 lat temu tylko po to żeby szerzyć ruską propagandę? Czy każdy kto ma odrobinę inne spojrzenie na sytuację - bardziej
Pobierz hugoprat - @xiv7: 
 takie obrazki powstają w ruskich trollowniach a ty się na to łapi...
źródło: OIG.dG