Wpis z mikrobloga

@Jestem_Tutaj: Oo, teraz nawet jak się jest rozsądnym i mądrym człowiekiem, czyli takim, któremu naturalnie przychodzi pogarda i brak jakiegokolwiek szacunku dla rudego to jest się nazywanym „onucą”. Etapowcy, łączcie się.
  • Odpowiedz
@okcydencik: beka z pisowskiej miernoty :D

Jak to jest że ja całe życie na PiS a mam 28 lat? nie dostałem ani 13 ani 14 emerytury ani 500 plus ani 300 plus hm? powiedzcie mi to?


Odpowiadajac na twoj inny post ktory zasmiecil mi feed - natura lubi krzywa gaussa, a ty akurat w wiekszosci cech dotyczacych intelektu jestes po jej lewej stronie. Nie twoja wina, ale powodów do dumy tez
  • Odpowiedz
  • 0
@okcydencik dobijam 40tki, mam za soba praktycznie cala przemiane ustrojowa w tym kraju, choc ze schylku komuny to pamietam droge do przedszkola XD. Po tych 8 latach czuje jednak pewien powiew swiezosci, jest cos innego i bardzo chetnie zobacze jak to sie bedzie rozwijalo. Sam glosowalem na PO za pierwszym razem i po tym co #!$%@? nie glosowalem az do 2019 roku, gdzie zaglosowalem na "wolnosciowcow" z Konfy, no i tu to
  • Odpowiedz
@okcydencik: sęk w tym, że za Tuska było całkiem w porządku, problem zaczął się, kiedy Tusk uciekł do europarlamentu a tu zaczęła rządzić kopaczowa na spółkę z bromkiem komoruskim - wtedy było widać, że im wszystkim odbiło od nadmiaru władzy. Tusk musi ich wszystkich trzymać za mordę, podobnie jak Kaczyński. W Polsce nie da się stworzyć partii, która nie jest wodzowska i osiągnąc dobrego wyniku.
  • Odpowiedz
@okcydencik Lel mam 36 lat. PO nie lubiłem bo dla@Mnie byli bumelantami którzy nic nie robili. Po 8 latach pisu, szczerze zatęskniłem za stagnacja. Ciągła obawa, że te imbecyle przeszarżują i wywali hiperinflację, co skończy się tym, że wszystko będzie gowno warte … dziękuje, nigdy więcej. No i #!$%@? kompromisu aborcyjnego, który był bardzo dobrym kompromisem. Nie wspomnę też o pysze która im towarzyszyla na każdym wręcz kroku.
  • Odpowiedz
@okcydencik: rocznik mam w nicku. PO było #!$%@?. Na tyle że ludzie poszli i zagłosowali na Pis byleby odsunąć od władzy. I okazało się że PIS jest jeszcze większym gównem niż oni. Więc teraz masz tylko krok w tył i powrót do mniejszego w tym wypadku zła.
  • Odpowiedz