Wpis z mikrobloga

Witam

Kolejne wpisy do 31 października będą skupiały się wokół horrorów, to jednak znam tylko kilka na krzyż, więc nie będzie ich za wiele.

„Nun II” (2023) – sądziłem, że skoro jedynce dałem 5 gwiazdek, to dwójka będzie gorsza, a okazało się, że nie taki diabeł straszny jak go malują.

Siostrzyczka Irene powraca, by pokonać demona.

Przez większość czasu naprawdę przyjemnie się bawiłem podczas seansu, więc już sądziłem, że ocenię to powyżej piątki, lecz niestety, to co zaczęło się odpierdzielać pod koniec, to taka żenada, że aż miałem ochotę coś rozpierdzielić.
Nie mówiąc już o tym, że twórcy uniwersum pogubili się z wiedzą pewnej postaci, ale nie będę się nad tym rozwodził, bo jeszcze ktoś mnie spali na stosie za to, że spoileruję.

Jeśli jesteście fanami uniwersum „Obecności”, to jest to dla was pozycja obowiązkowa, zaś jeśli chodzi o resztę, to sprawdźcie to, ale tylko wtedy, gdy naprawdę wam się nudzi.

PS Scena z czasopismami to majstersztyk.
PPS Jest scena po napisać, w której zobaczycie pewną parę ;)

Pozdrawia Janusz - #filmowyjanusz

#film #kino #filmnawieczor
Pobierz hacerking - Witam 

Kolejne wpisy do 31 października będą skupiały się wokół horrorów...
źródło: s-l1600
  • 3
@ZjemCiDywan: A widziałeś "Spiral: From the Book of Saw", który jest kryminałem, lecz jeśli nie patrzy się na to przez pryzmat głównej serii, to jest naprawdę przyjemne dzieło - sam dałem temu 6 gwiazdek.