Wpis z mikrobloga

#hotelparadise
Mallu na instagramie dodała przed chwilą relacje i widać po niej że mocno przeżywa na nowo oglądając odcinki (jest cała zapłakana). Mówi w storce, że pracowała nad sobą i teraz widzi swoje błędy. O najcięższy okresie wtedy w programie. Nie może nam teraz jeszcze wszystkiego powiedzieć. Według mnie nie są razem z Marvinem.
  • 10
  • Odpowiedz
@luzak100: Wg mnie Marvin jest z Oliwką (dzisiaj), a Mallu mi szkoda - ja traktuję jak osobę chorą która w czasie kręcenia programu musiała mieć wiele traum lub brak świadomości posiadania różnego typu traum (chociażby przykładowo ten wątek z odcinka o matce) - ludzi chorych nie cisnę bo to jak śmiać się z Fitnesiary z HP4 że ma problemy ze zdrowiem psychicznym. Mi tej dziewczyny po prostu szkoda, chociaż może
  • Odpowiedz
@agahej: @Owieczkin14 sztuczna inteligencja tak uważa - nie chciało mi się wchodzić w szczegóły bo nie chcę sobie psuć zabawy, ale jeśli zestawić uczestników to najwięcej lajkowania i komentarzy jest pomiędzy Oliwką i Marvinem. SI uważa również że Oliwka wrzuca zdjęcia niechronologicznie ze swoich sesji - zarówno Marvin jak i Oliwka w ostatnich miesiącach byli w Hiszpanii i USA - taki nieprzypadkowy przypadek :)))
  • Odpowiedz
@agahej: w sumie wizualnie by pasowali do siebie, a z tego co pamiętam to 2-3 razy w poprzednich odcinkach coś tam Oliwka go zagadywała - czas pokaże :) Zgadzała by się wtedy narracja Mallu sprzed sezonu że niezwykle ciężko będzie się jej oglądało sezon - ktoś powie może to ciężkie oglądanie relacji która się zaczęła i już jej nie ma, a może ciężkim tak naprawdę jest oglądanie zalążków już kolejnej
  • Odpowiedz