Wpis z mikrobloga

Autentycznie jest mi trochę żal Bosaka xD jako jedyny wydawał się w miarę ogarnięty, zawsze przygotowany merytorycznie, dobrze wypadał w mediach, starał się prowadzić poważną kampanię
a obok pijany Memcen nawalający do Petru tekstami z "Chłopaki nie płaczą", już o tej słynnej debacie nie wspomnę. Tik toczki, heheszki, memy
Braun i Korwin ze swoimi szurskimi wypowiedziami o rozstrzeliwaniu ministrów xD

nie dziwię się ludziom, którzy - mimo całej sympatii do Bosaka - nie chcieli głosować na jego partię ze względu na tamto szemrane towarzystwo

#wybory #konfederacja #polityka
Horkheimer - Autentycznie jest mi trochę żal Bosaka xD jako jedyny wydawał się w miar...

źródło: 000HTA4HKSDEWCYX-C116-F4

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
@Horkheimer Bosak dużo zyska, jeśli się od tego typu dziwolągów odetnie. Facet nie głupi, umie się sprzedać w debacie, gdyby jeszcze ogarnął się z tymi opowieściami o poganach i ukraińcach.
  • Odpowiedz
jako jedyny wydawał się w miarę ogarnięty, zawsze przygotowany merytorycznie, dobrze wypadał w mediach, starał się prowadzić poważną kampanię


@Horkheimer: pomyśleć, że do sukcesu zabrakło tylko ludzkich poglądów xD
  • Odpowiedz
@Horkheimer: Jeden mireczek mi dzisiaj napisał bardzo trafną uwagę, że Konfa właśnie za sprawą Bosaka w ogóle przekroczyła próg - a ja dopowiem, że w ogóle za jego sprawą na ten moment w ogóle istnieje. Reszta wróci na swoje planktonowe miejsce.
  • Odpowiedz
@Horkheimer: Bosak jako polityk wydaje się rzeczywiście ogarnięty. Widziałem wywiad z nim po wstępnych wynikach i mówi, że nie pora szukać winnych, że to się zanalizuje wewnątrz partii, że jeżeli dostaliśmy więcej głosów niż 4 lata temu to i tak jest to mały ale sukces, że teraz będąc w opozycji obok pisu mamy szansę być znacznei bardziej wyrazistą opozycją niż pis, bo to wszystko są tylko gęby powtarzające przykazy od kaczora.
  • Odpowiedz