Wpis z mikrobloga

Głosowałem na KO i zarzuca mi się pamięć złotej rybki, co pominąłem?

1. Afera OFE - choć rozumiem, że był to zabieg konieczny, to jako uczestnik giełdy, dalej mnie to boli.
2. Afera taśmowa - Tusk nienagrany, Sikorski raczej pokazał samoświadomość geopolityczną, ale to taśma Morawieckiego była najtragiczniejsza, z perspektywy czasu. Ogólnie pokazało to co naprawdę myślą elity i że są świadome sytuacji, w jakiej się znajdują.
3. Ośmiorniczki, zegarek i żyrandol Komorowskiego vs. Skoki, FOZZ, GetBack, Złota, respiratory...
4. Pozostawienie rozwalonej PO z Kopacz na czele, przez Tuska.
5. PO wyprzedaż majątku po neutralnych cenach, często spółek na granicy bankructwa (stocznie, kopalnie) vs. Lotos, do którego akurat PO wrzucało kasę, wyprzedane za bezcen przez PIS.
6. Podwyższony VAT o 1% vs. składka zdrowotne, która podniosła obciążenie mojej firmy o 5%, mimo obniżki PIT!
7. Afery premiowe vs. AFERY PREMIOWE, same wydatki kancelarii premiera za ostatnie 3 lata przewyższają wydatki poprzedniego całego rządu za całej kadencji...
8. TVP PO vs. Szczujnia 2 mld rocznie... Wystarczy obejrzeć stare materiały.

Przede wszystkim w KO jest ekstremalna rotacja kadr. Zauważcie, że prócz Sikorskiego i Tuska większość medialnych twarzy jest nowa. Nie ma Niesiołowskiego, Schetyny, Olechowskiego, Płażyńskiego, Buzka, Rostowskiego, Siemoniaka, Błońskiej... Gdzie oni są? Nie ma. Natomiast jak wczoraj zobaczyłem śmietanę PIS to wszyscy są w filmie Sekielskiego o SKOKach!

Jako ateista, prounijny, interwencjonista gospodarczy popierający niskie podatki, z lewackimi poglądami społecznymi na kogo miałem głosować?

#polityka #wybory
  • 4