Wpis z mikrobloga

#wybory #konfederacja #bekazkonfederacji
Pytacie się czemu Konfa się wywaliła i robicie milion domysłów oraz spekulacji.
A ja się zapytam - czy Konfa wykonała chociaż jedno badanie preferencji swojego elektoratu? Czy wykonali poważną pracę? Bo ja nie znam żadnego badania. Konfederacja i jej liderzy sami nie wiedzą jaki jest ich elektorat. Biorąc pod uwagę, że pełno tam jest sprzeczności to... wynik jaki jest każdy widzi.

Na co poszły subwencje? xD #polityka
  • 14
@Lord_Apatii_i_Depresji:
Tbh ja miałem oddać pusty głos, ewentualnie na konfę (jako wyraz poparcia idei wolnosciowej, nie partii xD), ale jak 4 razy zobaczylem godzinną kolejkę pod lokalem to dałem sobie spokój xD
Większość starych fanów korwina myślę, że miało podobnie jak ja i ma #!$%@? w konfe przez ich nieudolnosc i inne nacjololo.
Poza thm przy tak ogromnej frekwencji nie wiem czego innego mozna sie bylo spodziewac xD
@Lord_Apatii_i_Depresji: W tym filmie co Mentzen zapowiada swoją piątkę (tą o gejach i żydach) wprost mówi o tym, że zamawia sondaże i badania fokusowe. Oni nie są tacy głupi jak myślisz. Co innego wnioski jakie z tego wyciągają. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zresztą nie wiem czy pamiętasz, ale za KNP jak Wipler był szefo, on zamawiał takie badania. Na co Korwin się wypiął i powiedział mu coś