Wpis z mikrobloga

Cieszę się, że Konfederacja nie wprowadzi ludzi od Brauna do sejmu i być może te 10-12 posłów w głosowaniach pod kilkoma (ale nie wszystkimi) względami będzie na plus, bo będą głosować pod swój elektorat, czyli przeciwko różnym daninom socjalnym.

Z drugiej strony trzeba przyznać, że to była cholernie nierówna walka, gdzie poza Polsatem i może Radiem, byli wszędzie atakowani i opluwani, przy czym nikt (nawet rzadko TVP!) nie atakował Lewicy, która szurów i odklejeńców (niestety w tym gospodarczych) ma nawet jeszcze więcej. A ci ludzie być może (o zgrozo) stworzą zaraz rząd i dostaną ministerstwa xD

Btw, według mnie nagroda za pluralizm mediów należy się właśnie Polsatowi, który w dobie partyjnych walk, dał się poznać jako najbardziej bezstronna telewizja. Z przyjemnością oglądałem Pana Bogdana Rymanowskiego, a nawet Gozdyrę bardziej propsuję niż kilka lat temu. Może cześć skrajnych "totalsów" mnie zwyzywai napisze, że to light PiS< bo nie grillowali rządu, ale gdyby Solorz ostro grillował rząd, to by został po prostu zniszczony przez tych toxiców :V

#polityka #wybory #media #polsat #takaprawda #konfederacja
  • 1