Wpis z mikrobloga

Przez ponad 2 tygodnie, na tylnej szybie mojego auta wyświetlał się napis „J***Ć PIS I KONFEDERACJĘ” i podtrzymuje to hasło. #!$%@?ć ich nadal tak mocno, aby poprzednie wcielenie zobaczyli. Jednak ich wyborcy są także Polakami. Częściowo zmanipulowanymi przez telewizję niegdyś publiczną (bo innej po przejściu na DVBT-2 stacji komercyjnych nie mieli), częściowo omamionych demagogią z TikToka pewnego ponoć doktora ekonomii, choć ja nadal się zastanawiam jakim cudem ten błazen doktorat obronił. To jednak nadal są nasi rodacy. Może trochę głupsi, może trochę mniej wykształceni, jednak nadal to Polacy. Dlatego proszę Was, szanujcie ich, mają prawo myśleć inaczej. Rozmawiajcie z nimi. Do wiezień lub przynajmniej w otchłań zapomnienia wsadzić trzeba jedynie tych, co nimi cynicznie manipulowali i tych, co nas wszystkich okradali.

Jednocześnie dziękuję. Obroniliśmy demokrację. Pomimo zaangażowania w kampanię PIS, całego aparatu państwowego, telewizji niegdyś publicznej i dziwnych fundacji, które nigdy się polityką nie zajmowały, a dziwnym przypadkiem zaczęły, wcześniej będąc z budżetu hojnie obdarowanymi. Mimo że graliśmy pod wiatr, pod górkę, pod słońce i z licznymi dziurami w boisku, wygraliśmy. Możecie być z siebie dumni. Ja z Was jestem. Polsko — i możecie mi wierzyć lub nie, lecz pisząc to, mam łzy w oczach — dziękuję. W imieniu swoim i naszych dzieci dziękuję. Kocham Was.

W październiku przyszła wiosna.

#polityka
  • 4
@Raul_: ja mam 146 IQ w skali Cattella. Należę do 8% Polaków utrzymujących ten burdel finansowo na powierzchni. Z mojej perspektywy — gdybym miał iść Twoim tokiem rozumowania wyborco Konfederacji — to ponad 90% Polaków to debile. Nie powiedziałem tego. I nie powiem. A teraz przeczytaj jeszcze raz, co napisałem. I powtarzaj tę czynność proszę, aż przeczytasz ze zrozumieniem. Damy radę?