Wpis z mikrobloga

Kupiłem nowa forza na @xboxseriesx i no trochę się rozczarowałem - gra jest mega uboga. Po samych menusach na starcie widać, że zawartości nie jest za dużo. Singiel to krótki zlepek nudnych wyścigów bez żadnego polotu i prób urozmaicenia rozgrywki. Nie chce się w niego zbytnio grać. Grafika - nie oszukujmy się - według mnie jest tragiczna. Nawet raytracing średnio pomaga bo co po dynamicznym oświetleniu - jak cała reszta wygląda jak kupa. Jak odpaliłem kamerę z wnętrza to myślałem że gram w colina 2. Dodatkowo modele aut też szpetne i widać że robione na szybko. Jedyne co podoba mi się w tej grze to multiplayer - jest całkiem w pyte. Kwalifikacje, system kar to coś nowego. I gra z żywymi graczami daje frajdę. Ale ogólnie za siano na premierę nie polecam póki co. Szkoda bo mega byłem nahajpowany #xbox #grajzwykopem #gry #konsole #konsole #forza
  • 4
@Student mam takie same wrażenia na Series S - grafika to jest totalne nieporozumienie, wygląda po prostu jakby była niedorobiona. Horizon 5 wygląda o niebo lepiej. Mam nadzieję, że aktualizację coś poprawią, ale jestem straszliwie rozczarowany na razie.