Wpis z mikrobloga

@Kick_Ass: Nie słyszałeś nigdy o tym, że produkty Shimy raczej nie wytrzymują do końca okresu gwarancyjnego? Zdarzają się modele ciuchów na prawdę solidnych, ale większość ma jakość średnią. Ja po przygodach z rękawicami chyba już nie kupię ich produktów. Zresztą nie tylko ja sie zraziłem.
@Zielony34: Problem jest z nierówną jakością produktów. Ja na przykład fest chwalę sobie jakość spodni Giro 2.0, ale rękawice rozpadają się za to od samego patrzenia. Tak samo Rebelhorny.
@Kick_Ass: Człowieku to są walonki z klamrami na łydkę i na wiązanie skokowo-łódkowe. To nie ma prawa być wygodne bo z założenia ma być bezpieczne. To że masz tam luz i jak nie ruszasz nogą jest ok to nie znaczy ze jest wygodne. Gorzej to już tylko w protoplaście Sidi, bo icon ma inne mieszanki na podeszwach. TO nie działa tak, że "moje walonki są najwygodniejsze bo są najmojsze, a najmojsze
Nie słyszałeś nigdy o tym, że produkty Shimy raczej nie wytrzymują do końca okresu gwarancyjnego? Zdarzają się modele ciuchów na prawdę solidnych, ale większość ma jakość średnią. Ja po przygodach z rękawicami chyba już nie kupię ich produktów. Zresztą nie tylko ja sie zraziłem.


@Zielony34: @Kick_Ass nie no jest jeszcze SECA, OZONE itp. osobiście używam albo używałem i tak to jest odzież gównianej jakości , żeby ją kupować przemawia tylko i
@gibbs: @Zielony34 rebelhorny lubia puszczac nitki :) ale nie moge poza tym narzekac, mam 2 pary rekawic jedne 4 lata drugie 3 i trzymaja sie
nastepne sportowe to musza byc knoxy handroidy jak nie wyjda nowsze to mk5, normalnie nie czuc rekawicy w porownaniu do sztywniutkich rebelhorn rebel :D