Wpis z mikrobloga

Myślę nad zmianą nart z 88mm na coś szerszego. Szukam czegoś w miarę uniwersalnego, żeby na stoku pojeździć i jak dopisze pogoda to zjechać poza trasę w puch. Obecnie jest sporo wyprzedaży. Istnieją jakieś narty warte uwagi, czy brać co tańsze? Szerokość o jakiej myślę to coś około 95mm. Wiem, że na puch to nie jest za dużo, ale to głębokiego śniegu mam inny zestaw. Teraz szukam czegoś "do wszystkiego" ;) czegoś nowego:) Myślałem o Black Crows Serpo albo K2 Mindbender 99ti.
#narty #narciarstwo
  • 10
@panmimoskok: ja jeżdżę na dynstar legend 96 pod butem. Narta stabilna na twardym a po za trasą pięknie trzyma mnie na powierzchni. Jeżdżę tylko w 3V także nie wiem jak zachowają się totalnie we freeraidzie. Dobra relacja ceny do jakości ja za swoje zapłaciłem około 1k pln
@panmimoskok: masz rację te które ja mam x96 178 długości są już dostępne tylko używane. Dziwne zakończyli serie legend na sezonie 20/21. Zainteresuj się head kore to był mój drugi wybór. Teraz kupiłbym 100 bo wraz z progresem widzę że nie ma co się bać długich i szerokich nart.
@BialyRosjanin: Zamówiłem kore, nawet mają podobne elementy budowy jak dynstar :) U mnie skill jest dosyć marny, więc wybiorę 93 na stok, a szeroką nartę na głęboki śnieg zostawię:) Jeszcze tylko buty i może sypać :D