Wpis z mikrobloga

Wlasciwie mnie odraza ta cala sytuacja, politycy capneli "wielkiego pedofila", ktory owszem ma zarzut nacpania dziewczyn ponizej 15tki i zmolestowania (nie wiadomo czy zgawalcenia) a peawdziwi pedofile w kosciolach i nie tylko dostaja po roku wiezienia lub nic. To jest jakis horror. W calym tym zdarzeniu mam nadzieje, ze tak naglasniane zostana rowniez gwalty i pedofilia popelniane przez szarych ludzi. Pokazywanie mordy publiczne i wieczny ostratyzm a nie ich powrot do normalnego zycia w spoleczenstwie.
No i mam nadzieje, ze Dubiel w koncu przestanie byc niezniszczalny i beda dowody wystarczajace na niego by rowniez dostal kopa w dupe za nagabywanie 14tek do spotkan z kolega czy krycia go. Jednak z szoku tez wyjsc nie moge, ze Wardega w tak powaznym temacie nie przeczytal calej rozmowy i ze chodzilo o kawe i tak zmanipulowal tym screenem.. okropne ale to wciaz nie zmienia tego ze Dubiel w tym uczestniczyl i o wszystkim wiedzial.
#famemma #wardega
  • 10
@hugoooo Rozpruje się. Nie ma interesu, żeby kryć ludzi, którzy sami go obciążają, ale trudno powiedzieć jaką moc dowodową będą miały zeznania w obliczu tego co już ma prokuratura i co zabezpieczyła.
@Pryshlyak: obejrze, dzieki. Chociaz mi sie wydaje ze wyroki np. w zawiasach moze dostac cala reszta za zatajanie tego co robil Stuu czy sam kontakt i poddteksty erotyczne do <15tek
@corryand: Ten co wysłał #!$%@? małolacie może dostać, fagata za krzywoprzysięstwo + niezawiadomienie o przestępstwie, o ile prorok uzna, że dysponowała wiarygodnymi informacjami o przestępstwie), a reszta to pewnie ciężko. No chyba, że prokuratura ma o wiele więcej materiałów niż w sprawie Stuu.