Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Temat Mostowiaków i ich skomplikowanej relacji powraca ciągle i ja też poczułam nieodpartą potrzebę przedstawienia moich przemyśleń.( ͡° ͜ʖ ͡°) Otóż chyba nie słuchacie uważnie ich rozmów spodziewając się powielanych już scenariuszy, ale w odcinku 32 z 10 października czas 26:39 - 27:50 jest ważna rozmowa M&Ms przy śniadaniu rzucająca inne światło na tę relację. Mallu mówi w niej, że męczy ją to od początku hotelu i chciała porozmawiać o tym, że gdy ona była po rozstaniu, to ktoś był przy niej i ją wspierał. Bardzo się zaprzyjaźnili i ten ktoś się zaangażował i mówił jej, ze jeśli ona w Hotelu kogoś pozna, to on to zrozumie. Tak mniej więcej opisuję sens, namawiam do przesłuchania tego fragmentu, bo z niego wynika, że ona trochę z innych powodów boi się związku z Mostowiakiem niż tu jest diagnozowane, bo po prostu zostawiła w Polsce rozpoczętą relację i nie wie co nastąpi. Boi się powrotu do Polski z tego powodu i okazywania uczuć pewnie też, bo wie, że jest oglądana przez kogoś z kim ma relację. No i kto wie, czy ona na pewno jest singielką?
  • 8
  • Odpowiedz
@bystrawoda: Ja osobiście zrozumiałem to tak że ona była z tym gościem ale na tamten moment zostali przyjaciółmi lecz on dalej ma nadzieję na coś więcej. Na koniec stwierdziła że po powrocie do Polski musi zakończyć z nim znajomość łamiąc mu przy tym serce. Popraw mnie jeśli coś źle zrozumiałem
  • Odpowiedz
@bystrawoda: Nie widziałem chęci ucieczki, gdy się całowali. Żadna sytuacja poza hotelem nie usprawiedliwia jej zachowań. Zapomniałaś, że ona zrobiła Mostowiakowi awanturę o to, że pomógł swojej hotelowej partnerce się spakować i nieść bagaż, gdy tamta odpadła? I co to miałoby mieć wspólnego z tym, że może tam ktoś jest w kraju, a może nie ma.
  • Odpowiedz
  • 1
@BigShow: Oczywiście, że zachowuje się jak stuknięta zazdrośnica, bo jej zależy na Mostowiaku, ale jednocześnie blokuje ją świadomość, że skraszowany na niej hiper bliski przyjaciel zaangażowany uczuciowo to ogląda. Nie widzę sprzeczności.
  • Odpowiedz
@michal-olecki: dobrze zrozumiałeś bo tak mówiła że to koniec ale ten ktoś liczy na więcej żę może jest szansa że do niej wróci.

że to ktoś bardzo dla niej ważny i


@bystrawoda: no jeśli ten ktoś ważny to co ona tam robi? to duża dorosła dziewczyna, jej wybór ,niech w końcu się zdecyduje czego chce,z kim chce, a nie wciąga w swoje frustracje i problemy z podjęciem decyzji zupełnie nieświadomegozeona
  • Odpowiedz