Wpis z mikrobloga

Jest to dobre biurko, tym bardziej w tych pieniądzach. Ja jestem zadowolony z zakupu. Silnik działa bardzo dobrze, wszystko przebiega płynnie i bezproblemowo. Blat jest łączony z 2 mniejszych, ale jest stabilny. No ja rozważałem zakup biurka z IKEA, ale doszedłem do wniosku, że nie warto przepłacać i wziąłem ostatecznie tego ultradeska w promocji :) Nie jestem zbyt wymagający więc dla mnie ideolo :D
  • Odpowiedz
@Yakooo: kiedyś patrzyłem na to albo coś identycznego, nie kojarzę nazwy firmy czy modelu ale był z identycznym łączeniem centralnie na środku i dziwną nakładką. Drążyłem, szukałem opinii i znalazłem właśnie łączenie tam. Nie wiem z czego jest ta nakładka i o ile wygląd to kwestia dyskusyjna, pytanie na ile będzie trwała. Bo jeśli blat jest w połowie przecięty i miałbym na to patrzeć, dostałbym na głowę. Plus kolejna rzecz
  • Odpowiedz
@Yakooo Hejo, kupiłeś w końcu biurko? Zastanawiam się właśnie nad tym modelem, bo moje aktualne zaczyna mnie denerować. Przy wzroście ~180cm będzie ok? Jak ze stabilnością przy podniesionym biurku? Ramię monitorowe będzie bezpieczne przy tym modelu?
  • Odpowiedz