Wpis z mikrobloga

Pytanie bo serio nie rozumiem

Dlaczego ludzie chcą bojkotować to referendum? przecież te pytania są retoryczne typu "czy jesteś za likwidacją bariery na Białorusi". No oczywiście że nie, więc po co niby mam je bojkotować?

Jest za tym jakiś haczyk czy poprostu je bojkotujemy bo jest stworzone przez PIS

#polityka #pytanie #referendum
  • 11
  • Odpowiedz
@iluvmypickle Nie słuchaj biadolenia i rób jak uważasz wybory/referendum to jest TWÓJ wybór i to tak boli niektórych ćwierćinteligentów... Wydaje mi się że referendum jest po to żeby żadna władza nie położyła łapy na te właśnie tematy...
  • Odpowiedz
  • 0
@MiedzygalaktycznyMors: ale w jakim sensie? Jak zagłosowanie że np nie chcę nielegalnych imigrantów (bo nie chcę) ma być użyte przeciwko mnie - jakieś szachy 5D które mają mi zaszkodzić w sposób którego nie zrozumiem?

Ja uważam tak samo jak @Piskariota15 , że referendum jest po to żeby mimo władzy nikt nie wpływał na te tematy
  • Odpowiedz
Dlaczego ludzie chcą bojkotować to referendum? przecież te pytania są retoryczne typu "czy jesteś za likwidacją bariery na Białorusi". No oczywiście że nie, więc po co niby mam je bojkotować?


@iluvmypickle: tez o to pytalem, i nikt nie potrafil podac sensownych argumentow, poza tym ze pytanie o "biurokracje brukselska" nie wiadomo co znaczy - i to prawda.
Fajnopolacy sie po prostu boja, ze lud sie nauczy ze ma prawo sie wypowiadac
  • Odpowiedz
ale przeczytałem powyższy artykuł i nie chce być trybikiem w manipulacji referendalnej


@mattkozlowski0: bardzo fajny przyklad - tego jak prawnicy #!$%@? co im pasuje i jak ludzie sa w stanie lyknac bzdury jesli sa madrze rozpisane.

"Pytanie jest więc oczywiście źle postawione; zawiera masę wewnętrznych zastrzeżeń, które sprawiają, że poszczególne odpowiedzi na NIE w rzeczywistości różnią się od siebie."

mozna zastosowac doslownie do wszystkiego xD
Czy lubisz kakao?
Tak? Ale czy
  • Odpowiedz