Wpis z mikrobloga

Po 3h w końcu udało mi się ubić Gehrmana. Bloodborne ukończony - co za wybitna gra. Żadna gra nie dała mi takiej satysfakcji. Drugie ukończone soulsy po Demon Souls. Polecacie ograć dodatek czy inwestować w Dark Souls Remastered?
#bloodborne #ps4 #ps5
  • 7
  • Odpowiedz
@rob3raht Pochodziłem po streamach zaraz jak przeszedłem i ziomeczki gadali, że DLC jeszcze lepsze, bossowie jeszcze lepsze i lokacje jeszcze lepsi, więc? Ale ja sobie zostawiam DLC na kiedyś, kiedyś.

Swoją drogą masz nerwy xD Ja go pyknąłem za pierwszym razem, ale jak robiłem drugie zakończenie to chyba za trzecim padł.
  • Odpowiedz
  • 0
@Mega_Smieszek Rzuciłem z kilka razy padem, aż doczytałem że trzeba go parować. Sporo prób i wskoczyło :). Pewnie sobie strzelę DLC kiedyś. Podziwiam jak za pierwszym Ci siadł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rob3raht Na bossach zginąłem chyba z 10 razy. Były to moje pierwsze Soulsy to tym bardziej iksde.

Raczej nie wygrałem skillem tylko byłem napakowany i build miałem koks. Najwięcej problemów sprawiła mi Amygdala
  • Odpowiedz
  • 0
@rob3raht Amygdala siadła mi akurat za pierwszym :). Męczyłem się chwilę z tymi trzema zjawami w lesie, ale nie było takiej patologii jak z Gehrmanem. Słaby refleks mam, jak jakiś boss wymaga parowania to odpadam :/
  • Odpowiedz
  • 0
@rob3raht polecam ograć sobie teraz Elden ring. Mój pierwszy souls like to ds1, później ds3. Trójka była łatwiejsza. Ds bardzo fajne tylko drażnił mnie system ulepszania broni. U tego kowala max +5, u innego +10 itd. Biegasz tu i tam, żeby zrobić broń. Demon souls fajne, zrobiłem platynę, ale czegoś mi tam zabrakło. Do ds mam zamiar wrócić i zrobić platyny. Elden jednak wyznaczył jakość i to mój top1. Później Bloodborne.
  • Odpowiedz