Wpis z mikrobloga

Szczerze mówiąc to Mentzen dał ciała w tym "wywiadzie" w "Faktach" TVN.
Na jego miejscu nie odpowiedziałbym na żadne pytanie dopóki nie skomentowałbym w kilku zdaniach poprzedzający wywiad materiał.
Powinien się odnieść do tego paszkwila zaczynając wywiad słowami typu:
"Zanim zaczniemy właściwy wywiad odniosę się do materiału wyemitowanego przed nim".. i dalej konkretnie..
"Gratuluję, nawet TVP nie posunęło sie do tak wielkiego paszkwila choć jest znane z ogromnych manipulacji".
Proszę państwa (i tu odwraca głowę do kamery) jutro na moim facebooku będa całe wypowiedzi wraz z kontekstem wszystkich tych osób z tego materiału i zobaczycie państwo jak wielkiej manipulacji dokonał tutaj TVN.
Jesli Kraśko by przeszkadzał to powinien zamilknąć, dać mu dokończyć i powiedzieć proszę pana. Nie zaczniemy wywiadu dopóki inie odniosę się do tego co właśnie wyemitowaliście.
Dalej kilka zdań o tym jak bardzo został zmanipulowany, wycięte z kontekstu zdania, że owszem niektórzy nasi członkowie mają radykalne poglądy jednak takie osoby są w każdej partii i nie jest to równoznaczne z poglądami partii a i osoby te nie startują z wysokich miejsc więc nie mają raczej szans dostać sie do sejmu w przeciwieństwie do ... (i tu można wymienić konkretnych posłów).

Dalej gdy Kraśko mu przerywał powinien zamilknąć, spojrzeć znów w kamerę, rozłożyć ręce i gdy już Kraśko skończy dodać że właśnie tak prowadzone sa tu wywiady gdzie zaproszony gośc jest przekrzykiwany i nie daje mu sie wypowiedzieć.
Spoglądać w kamerę powinien za każdym razem gdy Kraśko mu przerywał.

Temat Izraela powinien zostać przerwany juz po pierwszej odpowiedzii mówiąc że na ten temat sie wypowiedział i na Izrael nie ma miejsca w programie Konfederacji a Izraelem interesują sie raczej inne partie nastawione służalczo do niego a nie nasza. Nasza interesuje sie losem przede wszystkim Polaków mieszkających w Polsce.

W pewnym momencie powinien powiedzieć: Czy zostałem tu zaproszony by wypowiedzieć sie w tematach programu Konfederacji i waznych tematach dla Polski czy po to byście mogli puścić ten perfidny materiał i grillowania w wywiadzie w celu wyprowadzenia gościa z równowagi?

WIEM że łatwo tak w domku przed monitorem i wiem że mimo iż nie było widać to mocno w nim wrzało ale został należycie wytrenowany więc wstrzymał nerwy. Gotował sie więc niestety zapomniał o podstawach czyli nie wdawaniu sie w przepychanki i ucinaniu niewłaściwych tematów.

https://wykop.pl/wpis/73175851/konfederacja-polityka-tvn-memcen-mentzen

#konfederacja #tvn #wybory #mentzen #polityka
  • 4
@Enviador: w wywiadach w TV dla mnie byłoby wręcz musem powiedzieć, tak by dosadnie wybrzmiało że jako jedyni przeciwstawili sie Covidowej paranoi i wręcz pomagali przedsiębiorcom w walce z opresją rządu.
To jest podstawa. Nie ważne o czym będzie wywiad.
Ale ja juz od poprzednich wyborów otwarcie twierdzę że oni nie chcą zdobywać nowego elektoratu bo nie robią tego co powinni robić by go zdobyć. Oni tylko przemawiają do elektoratu który